بذر گلهای زینتی

حالت نمایش:
نمایش سریع

اطلسی پاکوتاه الوان گلدرشت

(0)
3,000تومان

نام علمی Petunia رنگ گل های آن زرد، سفید، صورتی، گلی و قرمز و آفتاب دوست است. تکثیر از طریق بذر، زمان کاشت اردیبهشت ماه وفصل گلدهی اوایل تابستان تا اواسط پاییز است. در فضای سبز جهت طراحی حاشیه ها، گلدانها، جهت تزیین پنجره وتراس استفاده می شود...

نمایش سریع

بذر آصف السلطنه

(0)
3,500تومان

 آصف السلطنه . گونه های گزانیا که گاه به آن گل گنج می گویند ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Asteraceae ، بومی جنوب آفریقا است. در جای دیگر طبیعی شده و به عنوان گیاه زینتی به طور گسترده ای پرورش می یابد. یک گیاه چند ساله پراکنده ، کم رشد ، نیمه سخت است و به طول 50 سانتی متر رشد می کند . شاخه های  بلند و پهن ، با شاخ و برگها..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه

(1)
6,000تومان

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه بومی ترکیه و ارمنستان است . که در ایران نیز کاشته می شود . این رقم دارای گل های بسیار درشت و میوه های پرباری میباشد . دانه های این رقم سیاه رنگ و کشیده میباشد که در مقابل بقیه هم نوع خود بسیار بزرگتر است و مغز بزرگتری دارد . در همه نقاط ایران به صورت فصلی قابل کاشت است..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان چینی

(0)
5,000تومان

بذر آفتاب گردان چینی بومی چین ویتنام و جنوب شرق اسیا میباشد . دانه های این آفتاب گردان به رنگ نارنجی میباشد و دارای مغز درشتی است . این رقم گل های درشت و زود رسی دارد و به آفات نیز مقاوم تر است..

نمایش سریع

بذر آمارانت گرین (جایگزین برنج)

(0)
3,000تومان

آمارانت گیاهی علفی میباشد که به صورتی دیمی کاشته میشود . به خوبی در مقابل خشکی دوام میآورد و جایگزین مناسبی برای غلات (برنج . گندم) میباشد . سرشار از فیبر است . در آمریکای جنوبی به وفور کشت می شود..

نمایش سریع

بذر آهار پا متوسط، پرپر، الوان، گل درشت

(0)
4,000تومان

نام علمی: Zinnia elegans نام های دیگر: zinnia,youth-and-old-age زمان کاشت بذر آهار: کاشت بذر در اردیبهشت ماه در خزانه جهت نشاء گیری و انتقال نشاء در تیر ماه به زمین اصلی فصل گلدهی آهار: خرداد تا اواخر پاییز نیاز خاکی آهار: خاک لوم به خوبی زهکشی شده نیاز نوری آهار: قرار گیری در معرض خورشید کامل نیاز آب..

نمایش سریع

بذر آهار پرگل سفید

(0)
3,000تومان

نظرات (0) آهار پرگل سفید  (Zinnia profusion White)  این واریته عملکرد عالی هم در گلدان و هم در باغچه دارد و نیاز به سربرداری ندارد بسیار پرگل و زیبا می باشد. پامتوسط بوده و تا ارتفاع 30 الی 45 سانتیمتر رشد می کند.  در شرایط  آب و هوایی مختلف گرما، سرما و رطوبت رشد خوبی دارد  و علاوه برآن نسبت به بیماریها مق..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر آویشن برکلند

(0)
6,000تومان

آویشن Thymus گیاهان معطر همیشه سبز از خانواده نعناع Lamiaceae است.از آویشن در آشپزی ، دارویی و زینتی استفاده می کنند.مصریان باستان از آویشن برای ایجاد مومیایی استفاده می کردند.  یونانیان باستان از آن در حمام خود استفاده می کردند و آن را به عنوان بخور دادن در معابد خود می سوزاندند و معتقد بودند که این امر شجاعت به وجود می آورد...

نمایش سریع

بذر استکانی پا متوسط الوان ( Campanula )

(0)
3,000تومان

 گل استکانی پا متوسط الوان Campanula medium calycanthema mix   گل استکانی پامتوسط  برای قسمت عقب باغچه و یا در ترکیب با گل های پابلند مانند دلفینیم و گل ختمی، حاشیه ها،  گلدان بالکنی  و شاخه گل بریده مناسب می باشد. از بهار تا اوایل تابستان گل میدهد. کاشت آن آسان می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل  تا ن..

نمایش سریع

بذر اطلسی الوان

(0)
4,000تومان

اطلسی الوان Petunia grlf ultra mix F1 این نوع اطلسی  پرگل  بوده، علاوه بر گلدان ، رشد بسیار خوبی در باغچه دارد وبه  آبیاری بارانی حساس نیست.  گل های آن درشت و  در تمام فصل تابستان به گل دهی ادامه می دهد. کاشت آن بسیار آسان می باشد. و برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل&nbs..

نمایش سریع

بذر اطلسی بنفش

(0)
4,000تومان

اطلسی بنفش (Petunia grlf Limbo Violet)این نوع اطلسی  پرگل  بوده ,   علاوه بر گلدان ، رشد بسیار خوبی در باغچه دارد وبه  آبیاری بارانی  حساس نیست.  گل های آن درشت و  در تمام فصل تابستان به گل دهی ادامه می دهد. کاشت آن بسیار آسان می باشد. و برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب می باشد.نیاز به نور: آفتاب کامل..

نمایش سریع

بذر اطلسی بنفش و سفید ( Petunia Picobella Rose Morn )

(0)
6,000تومان

اطلسی بنفش و سفید (Petunia Picobella Rose Morn) این نوع اطلسی  پرگل  بوده  و کاشت آن بسیار آسان می باشد.  برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب  است. نیاز به نور: آفتاب کامل  تا نیمه سایه خاک مناسب: انواع خاک با  زهکشی خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر اطلسی زرد سان ساین ( Petunia Grandiflora Sunshine )

(0)
3,000تومان

اطلسی زرد سان شاین ( Petunia Grandiflora Sunshine ) این نوع اطلسی خیلی زود به گل دهی می رسد. پرگل بوده و در تمام فصل تابستان به گل دهی ادامه می دهد. کاشت آن بسیار آسان می باشد. و برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه خاک مناسب: انواع خاک با زهکشی خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر اطلسی سیاه

(0)
5,000تومان

اطلسی سیاهاین نوع اطلسی  پرگل  بوده ,   علاوه بر گلدان ، رشد بسیار خوبی در باغچه دارد وبه  آبیاری بارانی  حساس نیست.  گل های آن درشت و  در تمام فصل تابستان به گل دهی ادامه می دهد. کاشت آن بسیار آسان می باشد. و برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب می باشد.نیاز به نور: آفتاب کامل  تا نیمه سایهخاک مناسب..

نمایش سریع

بذر اطلسی صورتی (PETUNIA GRLF ULTRA SALMAON MORN)

(0)
3,000تومان

اطلسی صورتی (PETUNIA GRLF ULTRA SALMAON MORN)این نوع اطلسی  پرگل  بوده ,   علاوه بر گلدان ، رشد بسیار خوبی در باغچه دارد . گل های آن درشت و  در تمام فصل تابستان به گل دهی ادامه می دهد. کاشت آن بسیار آسان می باشد. و برای باغچه، حاشیه ها و گلدان باکنی مناسب می باشد.نیاز به نور: آفتاب کامل  تا نیمه سایهخاک مناسب: انواع خا..

نمایش 1 تا 15 از 175 (12 صفحه)