بذر آجیل ها

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه

(1)
6,000تومان

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه بومی ترکیه و ارمنستان است . که در ایران نیز کاشته می شود . این رقم دارای گل های بسیار درشت و میوه های پرباری میباشد . دانه های این رقم سیاه رنگ و کشیده میباشد که در مقابل بقیه هم نوع خود بسیار بزرگتر است و مغز بزرگتری دارد . در همه نقاط ایران به صورت فصلی قابل کاشت است..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان چینی

(0)
5,000تومان

بذر آفتاب گردان چینی بومی چین ویتنام و جنوب شرق اسیا میباشد . دانه های این آفتاب گردان به رنگ نارنجی میباشد و دارای مغز درشتی است . این رقم گل های درشت و زود رسی دارد و به آفات نیز مقاوم تر است..

نمایش سریع

بذر بادام زمينی

(0)
6,000تومان

شرایط کاشت و برداشت بعد از رفع اولین سرما بذر ها را به صورت مستقیم در خاکی غنی بکارید باردهی بعد دوره 4 تا 5 ماهه صورت میپذیرد..

نمایش سریع

بذر بادام زمینی سیاه ژاپنی نایاب

(0)
20,000تومان

بادام زمینی سیاه بومی ژاپن است و بسیار در ژاپن اهمیت دارد در ژاپن طبق معمول قیمت بالایی دارد و بسیار پر محصول میباشد ولی بدلیل اینکه شرایط کاشت در ژاپن بسیار اندک است البته بذر این بادام غیر قابل ارسال است و به هیچ وجه در هیچ جای دنیا دیده نمی شود..

نمایش سریع

بذر بادام زمینی قرمز نایاب

(3)
20,000تومان

این بادام بومی چین سات ظاهر قرمز رنگ آن بسیار تماشایی دارد و بسیار پر محصول می باشد در آجیل واقع رنگی جذابی بوجود میآورد شرایط کاشت و برداشت بسیار شبیه به بادام ایرانی استبعد از رفع اولین سرما بذر ها را به صورت مستقیم در خاکی غنی بکارید باردهی بعد دوره 4 تا 5 ماهه صورت میپذیرد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر بادام هندی زرد

(0)
15,000تومان

این واریته از بادام هندی دارای میوه سیب مانندی به رنگ زرد دارد که نسبت به رنگ قرمز کمیاب تر است بذر های قابل نگهداری تقریبا بلند مدت را دارندبرای کاشت بذر بادام هندی زرد باید به مدت یک روز داخل آب ولرم در خانه قرار بدیدبعد از آن بذر ها روی سطح خاک بکارید و یک لایه خاک نازک روی آن بپاشید جوانه تا یک ماه ممکن است به طول بیانجامد نهال ..

نمایش سریع

بذر بادام هندی قرمز

(0)
15,000تومان

این گونه بومی آمریکای مرکزی ، جزایر کارائیب و آمریکای شمالی شمالی است. استعمارگران پرتغالی در برزیل از دهه 1550 صادرات آجیل بادام هندی را آغاز کردند.  در سال 2017 ، ویتنام ، هند و ساحل عاج تولید کنندگان اصلی بودند.سیب بالای این میوه بعد از رسیدن به شیرینی میزند و بسیار در تولید سرکه و چیز های دیگه مورد استفاده قرار میگیردتوانایی زیادی در کاشت ..

نمایش سریع

بذر بادام هندی وحشی (Wild cashew)

(0)
120,000تومان

بادام هندی وحشی بومی هند و اندونزی میباشد . این میوه در جنگلهای پر باران می روید و گستره آن تا برزیل و فلوریدا هم میرسدبذر ها را یک روز خیس دهید و بعد در مکان گرم یا در بعد رفع سرما بهار بکارید . بذر ها را روی سطح خاک بکارید و یک لایه نازک از خاک غنی رو آن بپاشید . ممکن سبز شدن بذر ها یک ماه طول بکشیدنهال ها تا یک سال نیاز آبی باید تامین شود ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر شاه بلوط

(0)
10,000تومان

شاه بلوط شیرین ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Fagaceae ، بومی اروپای جنوبی و آسیا است و در سراسر مناطق معتدل به طور گسترده ای پرورش می یابد .این درختان تا 25 متر طول دارند و میوه های بی شماری تولید می کنند . در مناطق سردسیر و معتدله به خوبی رشد می کنند ...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر شاه بلوط غول پیکر امریکایی

(2)
10,000تومان

بذر شاه بلوط غول پیکر امریکایی یک درخت برگریز بزرگ و یکدست از خانواده راش است که بومی شرق آمریکای شمالی است. این گونه در کانادا و همچنین در ایالات متحده در معرض خطر است . دارای دانه های به رنگ زرد و مایل به نارنجی و دانه های بیش از 3 عدد در یک غلاف میباشد . درختان تا 2 متر رشد می کنند و در مناطق سردسیر و معتدل به خوبی میوه میدهند...

نمایش سریع

بذر لوبیا جک Canavalia ensiformis

(0)
8,000تومان

Canavalia ensiformis ، یا (معمولی) جک لوبیا ، حبوباتی است که برای علوفه حیوانات و تغذیه انسان استفاده می شود ، به خصوص در برزیل جایی که به آن feijão-de-porco  گفته می شود. همچنین این ماده منشاء Concanavalin A است.یک گیاه دوقلوی به ارتفاع 1 متر (3.3 فوت)  است. ریشه های عمیقی دارد و باعث می شود که مقاومت به خشکسالی داشته باشد. این گیاه می ت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر گردو آمریکایی پیکان

(6)
85,000تومان

پیکان نوعی از گیاه سرخدار در شمال مکزیک و جنوب ایالات متحده در منطقه رودخانه می سی سی پی است. این درخت برای بذر خود در جنوب ایالات متحده ، عمدتاً در جورجیا ، و در مکزیک که تقریبا نیمی از کل جهان را تولید می کند ، کشت می شود.نوعی گردو گرمسیری و معتدله است که در مناطق سردسیر نیز کشت می شود ...

نمایش سریع

بذر گردو خوشه ای پر محصول

(0)
25,000تومان

گردو خوشه ای پر محصول  هر درخت از جنس Juglans (خانواده Juglandaceae) ، به ویژه ...  گردو میوه های سنگی تک دانه ای  است که معمولاً پس از رسیدن کامل برای گوشت مورد استفاده قرار می گیرد.  تولید کنندگان عمده جهان ایالات متحده ، ایران و ترکیه هستند..

نمایش سریع

بذر گردو پر محصول

(0)
25,000تومان

گردو پر محصول (Juglans regia) یک آجیل درختی است که به خانواده گردو تعلق دارد. آنها در منطقه مدیترانه و آسیای مرکزی سرچشمه گرفته و هزاران سال بخشی از رژیم غذایی بشر بوده اند. این آجیل ها سرشار از چربی های امگا 3 هستند و حاوی مقادیر بیشتری آنتی اکسیدان نسبت به سایر غذاها هستند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مجموعه کاشت بادام هندی وحشی

(1)
55,000تومان

مجموعه کامل کاشت  بستر مناسب برای کاشت بذر به مقدار نیاز گلدان و زیر گلدانی برای کاشت و به همراه طریقه کاشت و داشت و نگهداری از گیاه فوق نیز ارسال می شود..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)