بذر لوبیا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر لوبیا آمتیست بنفش آمریکایی

(0)
8,000تومان

بذر لوبیا آمتیست بنفش آمریکایی بومی امریکاست . این لوبیا از خانواده لوبیا استانبولی میباشد و به صورت پخته خورده میشود . این رقم از لوبیا تا اندازه 5 تا 20 سانت طول میگیرد و مناسب برای کشت فصلی بعد از رفع سرمای بهاری در تمام نقاط ایران میباشد ...

نمایش سریع

بذر لوبیا استانبولی

(0)
2,000تومان

بذر لوبیا استانبولیلوبیای سبز با نامهای متفاوتی از جمله لوبیا فرانسوی ، لوبیا های رشته ای ، لوبیای اسنپ ، و نام فرانسوی شناخته شده است . آنها از بسیاری از انواع دیگر لوبیا ها متمایز می شوند ، زیرا لوبیای سبز با غلاف های محصور خود قبل از بلوغ کامل ، برداشت و مصرف می شود . ..

نمایش سریع

بذر لوبیا بنفش کارمینات

(0)
5,500تومان

Phaseolus vulgaris ، همچنین به عنوان لوبیای معمولی نیز شناخته می شود ، گیاهی سالانه علفی است که به دلیل دانه های خشک خوراکی یا میوه های غیرمستقیم در سراسر جهان پرورش می یابد. دسته اصلی لوبیا های معمولی ، بر اساس استفاده ، لوبیا خشک ، لوبیای اسنپ و لوبیای پوسته ای شناخته می شود .. همچنین از برگ آن گاه به عنوان سبزی و نی  آن نیز به عنوان علوفه ا..

نمایش سریع

بذر لوبیا رشته قرمز

(0)
6,000تومان

لوبیا رشته نودلی قرمز یا لوبیا مارچوبه ای در چین معروف است . لوبیای قرمز نودلی که  از رنگ بنفش قرمزتا قرمز برخوردار است و در جنوب چین بسیار شناخته شده است . آنها می توانند به طول 32 سانت رشد کند. لوبیا هنگام پختن رنگ قرمز خود را از دست می دهد. این گیاه نیرومند تحمل گرما دارد.بلوغ: تقریباً. 50-80 روزفصل کاشت: اواخر بهار / اوایل تابستا..

نمایش سریع

بذر لوبیا سبز

(0)
2,500تومان

لوبیا سبز بومی ترکیه میباشند و برای استفاده از آن در غذاهای ترکی و ایران استفاده می شود . فصل کاشت این لوبیا در فصل بهار میباشد . باید در مکانی کاشته شود تا تاک های رونده بروی آن قرار بگیرد تا بخوبی لوبیا تولید کنند..

نمایش سریع

بذر لوبیا ماری (Snake Beans)

(0)
3,000تومان

لوبیا ماری که در جنوب چین بسیار معروف است . رشته های تا 30 سانت تولید می کند و در ویتنام و فلوریدا بسیار معروف میباشند . زمان کاشت اوایل بهار دوره باردهی 80 روز تحمل گرما را دارد..

نمایش سریع

بذر لوبیا نیم متری

(0)
3,000تومان

بذر لوبیا نیم متری یا لوبیا گیتا  که در جنوب شرق آسیا بسیار مشهور است از آن در غذاهای سنتی و مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگیرد لوبیا ها تا 20 سانت قد می کشد فصل کاشت بهار برداشت انتهای تابستان..

نمایش سریع

بذر لوبیا ویجینا سیلیندریکا سیاه

(0)
7,000تومان

وبیای سیاه علاوه بر پروتئین و فیبر بالا، دارای ویتامین های فراوان و مواد معدنی ضروری برای بدن است. یک دوم فنجان از لوبیای سیاه پخته شده حاوی 312 کالری، 8 گرم پروتئین، 0.5 گرم چربی، 20 گرم کربوهیدرات و 8 گرم فیبر است. مصرف یک دوم فنجان لوبیای سیاه می تواند 10 درصد از آهن روزانه موردنیاز، 14 درصد از تیامین، 32 درصد از فولات،15 درصد از منیزیم، 12..

نمایش سریع

بذر لوبیا پیتایا

(0)
6,000تومان

بذر لوبیا پیتایا لوبیای بالدار (Psophocarpus tetragonolobus) ، همچنین به عنوان لوبیا گوا ، لوبیای چهار زاویه ای ، لوبیای چهار گوشه ، لوبیا مانیلا ، سیگار ، و لوبیا اژدها نیز شناخته می شود ، یک گیاه حبوبات گرمسیری است که بومی گینه نو است.این کشور به وفور در کشورهای استوایی گرم و مرطوب آسیای جنوبی و جنوب شرقی رشد می کند. در جنوب شرقی آسیا و پاپو..

نمایش سریع

بذر لوبیا گیتا

(0)
5,000تومان

این لوبیا بومی جنوب شرق آسیا تا کره و ژاپن است . غلاف های تا 50 سانت رشد می کند و مناسب برای غذاهای ایرانی میباشد..

نمایش سریع

بذر لوبیای زرد فرانسوی

(0)
5,000تومان

Sungold نوعی لوبیا است که در تمامی آب و هوا های گسترده سازگار است و دارای لوبیای زرد مستقیم و با طعم عالی است! رشد این لوبیا تا 24 اینچ بلند است...

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)