بذر لوبیا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر لوبیا آمتیست بنفش آمریکایی

(0)
8,000تومان

بذر لوبیا آمتیست بنفش آمریکایی بومی امریکاست . این لوبیا از خانواده لوبیا استانبولی میباشد و به صورت پخته خورده میشود . این رقم از لوبیا تا اندازه 5 تا 20 سانت طول میگیرد و مناسب برای کشت فصلی بعد از رفع سرمای بهاری در تمام نقاط ایران میباشد ...

نمایش سریع

بذر لوبیا استانبولی

(0)
2,000تومان

بذر لوبیا استانبولیلوبیای سبز با نامهای متفاوتی از جمله لوبیا فرانسوی ، لوبیا های رشته ای ، لوبیای اسنپ ، و نام فرانسوی شناخته شده است . آنها از بسیاری از انواع دیگر لوبیا ها متمایز می شوند ، زیرا لوبیای سبز با غلاف های محصور خود قبل از بلوغ کامل ، برداشت و مصرف می شود . ..

نمایش سریع

بذر لوبیا اسکارلت قرمز

(0)
10,000تومان

Phaseolus coccineus که با نام‌های  لوبیا قرمز  یا لوبیا  فلورا شناخته می‌شود، گیاهی از خانواده حبوبات، Fabaceae است. نام رایج دیگر لوبیا کره است که با این حال می تواند به لوبیا لیما نیز اشاره داشته باشد، گونه ای متفاوت. هم به عنوان گیاه غذایی و هم به عنوان گیاه زینتی کاشته می شود. نام علمی: Phaseolus coccineusخانواده: Fabaceaeپا..

نمایش سریع

بذر لوبیا بنفش کارمینات

(0)
5,500تومان

Phaseolus vulgaris ، همچنین به عنوان لوبیای معمولی نیز شناخته می شود ، گیاهی سالانه علفی است که به دلیل دانه های خشک خوراکی یا میوه های غیرمستقیم در سراسر جهان پرورش می یابد. دسته اصلی لوبیا های معمولی ، بر اساس استفاده ، لوبیا خشک ، لوبیای اسنپ و لوبیای پوسته ای شناخته می شود .. همچنین از برگ آن گاه به عنوان سبزی و نی  آن نیز به عنوان علوفه ا..

نمایش سریع

بذر لوبیا جک Canavalia ensiformis

(0)
8,000تومان

Canavalia ensiformis ، یا (معمولی) جک لوبیا ، حبوباتی است که برای علوفه حیوانات و تغذیه انسان استفاده می شود ، به خصوص در برزیل جایی که به آن feijão-de-porco  گفته می شود. همچنین این ماده منشاء Concanavalin A است.یک گیاه دوقلوی به ارتفاع 1 متر (3.3 فوت)  است. ریشه های عمیقی دارد و باعث می شود که مقاومت به خشکسالی داشته باشد. این گیاه می ت..

نمایش سریع

بذر لوبیا درختی سبز

(0)
6,000تومان

لوبیای اسنپ ، اسنک ،  و نام فرانسوی haricot vert شناخته شده است. آنها همچنین به عنوان لوبیا Baguio در انگلیسی فیلیپین شناخته می شوند ، تا آنها را از لوبیای حیاط جدا کند. سایر افراد محلی در مناطق کشاورزی سبزیجات فیلیپین این موارد را "habitchuelas" می نامند. این گیاه معمولاً در ارتفاعات شمالی بنگوت ، استان کوهستان و نواوا ویسکایا و سایر منا..

نمایش سریع

بذر لوبیا رشته قرمز

(0)
6,000تومان

لوبیا رشته نودلی قرمز یا لوبیا مارچوبه ای در چین معروف است . لوبیای قرمز نودلی که  از رنگ بنفش قرمزتا قرمز برخوردار است و در جنوب چین بسیار شناخته شده است . آنها می توانند به طول 32 سانت رشد کند. لوبیا هنگام پختن رنگ قرمز خود را از دست می دهد. این گیاه نیرومند تحمل گرما دارد.بلوغ: تقریباً. 50-80 روزفصل کاشت: اواخر بهار / اوایل تابستا..

نمایش سریع

بذر لوبیا سبز

(0)
2,500تومان

لوبیا سبز بومی ترکیه میباشند و برای استفاده از آن در غذاهای ترکی و ایران استفاده می شود . فصل کاشت این لوبیا در فصل بهار میباشد . باید در مکانی کاشته شود تا تاک های رونده بروی آن قرار بگیرد تا بخوبی لوبیا تولید کنند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر لوبیا سورد Sword Bean

(0)
25,000تومان

 لوبیا سورد Sword Bean گونه ای از گیاهان اهلی در خانواده حبوبات Fabaceae است. این گیاه به عنوان یک سبزی در بخش مرکزی داخلی و جنوب مرکزی هند مورد استفاده قرار می گیرد ، هرچند که از نظر تجاری مورد استفاده قرار نمی گیرد. میوه ها به عنوان یک سبزی در آفریقا و آسیا خورده می شوند.اصطلاح "لوبیای شمشیر" برای سایر حبوبات نیز بکار می رود ، به ویژه جک لوب..

نمایش سریع

بذر لوبیا ماری

(0)
3,000تومان

لوبیا ماری که در جنوب چین بسیار معروف است . رشته های تا 30 سانت تولید می کند و در ویتنام و فلوریدا بسیار معروف میباشند . زمان کاشت اوایل بهار دوره باردهی 80 روز تحمل گرما را دارد..

نمایش سریع

بذر لوبیا نیم متری

(0)
3,000تومان

بذر لوبیا نیم متری یا لوبیا گیتا  که در جنوب شرق آسیا بسیار مشهور است از آن در غذاهای سنتی و مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگیرد لوبیا ها تا 20 سانت قد می کشد فصل کاشت بهار برداشت انتهای تابستان..

نمایش سریع

بذر لوبیا ویجینا سیلیندریکا سیاه

(0)
7,000تومان

وبیای سیاه علاوه بر پروتئین و فیبر بالا، دارای ویتامین های فراوان و مواد معدنی ضروری برای بدن است. یک دوم فنجان از لوبیای سیاه پخته شده حاوی 312 کالری، 8 گرم پروتئین، 0.5 گرم چربی، 20 گرم کربوهیدرات و 8 گرم فیبر است. مصرف یک دوم فنجان لوبیای سیاه می تواند 10 درصد از آهن روزانه موردنیاز، 14 درصد از تیامین، 32 درصد از فولات،15 درصد از منیزیم، 12..

نمایش سریع

بذر لوبیا پروانه میکس

(0)
12,000تومان

بذر لوبیا پروانه میکس رنگی | بازار قرمزنوعی لوبیا گل های آبی و سفید رنگ شبیه به پروانه میباشد که معطر نیز هستنداین گل های زیبا دارای رنگ های تیره ای هشتند که قابلیت استفاده از ان به عنوان رنگ طبیعی در غذا ها و شیرینی و حتی آب میوه ها را دارد و در اسیای شرق به عنوان رنگ طبیعی بسیار مورد توجه استاین درخت به صورت رونده رشد میکند و در مکان های گرمسیری ..

نمایش سریع

بذر لوبیا پیتایا

(0)
6,000تومان

بذر لوبیا پیتایا لوبیای بالدار (Psophocarpus tetragonolobus) ، همچنین به عنوان لوبیا گوا ، لوبیای چهار زاویه ای ، لوبیای چهار گوشه ، لوبیا مانیلا ، سیگار ، و لوبیا اژدها نیز شناخته می شود ، یک گیاه حبوبات گرمسیری است که بومی گینه نو است.این کشور به وفور در کشورهای استوایی گرم و مرطوب آسیای جنوبی و جنوب شرقی رشد می کند. در جنوب شرقی آسیا و پاپو..

نمایش سریع

بذر لوبیا چیتی

(0)
3,000تومان

لوبیا pinto (/ ɪpɪntoʊ /) انواع مختلف لوبیا مشترک (Phaseolus vulgaris) است.این لوبیا محبوب ترین در ایالات متحده و شمال غربی مکزیک است ، [1] و بیشتر اوقات به صورت کامل (گاهی اوقات در آبگوشت) خورده می شود ، یا پوره شده .به زبان اسپانیایی به اصطلاح frijol pinto [fri.ˈxol ˈpin.to] گفته می شود ، به معنای واقعی کلمه "لوبیای جوانه" (مقایسه اسب پینتو) ، ام..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)