بذر نعنا

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نعنا انگلیسی

(0)
3,000تومان

آفتاب دوست دوره رشد: ۹۰ روز چند ساله تکثیر از طریق بذر و ریزوم خاک غنی معروف به نعنا دشتی یا پونه سنبلهنعنا گیاه چند ساله با برگهای بسیار معطر و خوشبو و برگهای کوچک بنفش ، صورتی یا سفید است. انواع مختلفی از نعنا وجود دارد - همه معطر ، براق یا فازی ، صاف یا خرد شده ، سبز روشن یا واریته. با این حال ، شما همیشه می توانید با یک عضو ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نعنا بنفش

(0)
9,000تومان

این گیاه از خانواده نعنا میباشد و دارای طعمی شبیه به مرکبات است و بسیار خوشبو میباشد . این گیاه دائمی میباشد و در تابستان به گل مینشیند..

نمایش سریع

بذر نعنا سیاه

(0)
3,000تومان

 یک گیاه سرخدار و بلند از جنس Tagetes است ، با گلهای کوچک ، بومی نیمه جنوبی آمریکای جنوبی است. از زمان استعمار اسپانیا ، در سراسر جهان معرفی شده و در اروپا ، آسیا ، استرالیا ، آمریکای شمالی و آفریقا طبیعی  رشد می کنداین گیاه به عنوان  گیاهان بسیار مشخص و معروف در  آشپزی  پرو ، اکوادور و مناطقی از شیلی و بولیوی استفاده می شو..

نمایش سریع

بذر نعنا موهیتو

(0)
3,000تومان

نکاتی برای رشد نعناع موژیتوموجیتو نعنا گیاهی است که در ابتدا برای ساخت مژیتوس در کوبا مورد استفاده قرار گرفته است . حدود 10 سال پیش از کوبا به آمریکای شمالی آورده شد . Yerba Buena و Mojito Mint به طور متناوب در کوکتل محبوب به ویژه در هاوانا مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا دارای طعمی مشابه هستند. آنها به هر حال هر دو در یک خانواده هستند...

نمایش سریع

بذر نعنا یورو گاردن

(0)
5,500تومان

در بالکن هم می توان رایحه نعناع تازه و معطر را منتشر کرد .  بعضی از انواع نعناع حتی در تمام طول سال نیز می تواند باقی بماند. سپس گیاهان در فصل آینده دوباره رشد می کنند. در مورد این که گونه های مقاوم در برابر یخبندان می توانند می توان به نعنا یورو گاردن اشاره کردکه واریته بسیار مقاومی است..

نمایش سریع

بذر نعناع ارغوانی

(0)
9,000تومان

نعناع ارغوانی نعنای ارغوانی در قرن 8 و 9 میلادی وارد ژاپن شد. در ابتدا به عنوان یک گیاه زینتی وارد کشورهای غربی شد و سپس در سطح وسیعی از ایالات متحده آمریکا پراکنده شد تا آنجاییکه امروزه به عنوان علف هرز هم شناخته می شود. گاهی به این گیاه علف مار زنگی نیز می گویند که ب..

نمایش سریع

بذر نعناع سیب

(0)
3,000تومان

نعناع سیب (Mentha suaveolens) یک گیاه دوست داشتنی و معطر است که در صورت عدم توجه می تواند به سرعت دچار مزاحمت برای باغ شما شود. این گیاه گیاهی که به مدت طولانی می توناد تمام باغ شما را در بر بگیرد  ، دارای بسیاری از خواص فوق العاده آشپزی ، دارویی و تزئینی است. گیاه نعناع سیب با رسیدن به سن بلوغ حدوداً 2 فوت (60/0 متر) رشد می کند . نعناع س..

نمایش سریع

بذر نعناع فلفلی (peppermint)

(0)
5,000تومان

این گیاه بومی اروپا و خاورمیانه است و این گیاه اکنون در بسیاری از مناطق جهان به طور گسترده گسترش یافته و کشت می شوداگرچه جنس Mentha دارای بیش از 25 گونه است ، اما رایج ترین مورد استفاده آن نعناع است.  در حالی که نعناع غربی از Mentha piperita مشتق شده است . نعناع چینی یا "Bohe" از برگهای تازه Mentha هاپلوکالیکس مشتق می شود. Mentha piperita..

نمایش سریع

بذر نعناع منتا ساتیوا

(0)
6,000تومان

منتا ساتیوا دانستنی های علمی:   از دو هزرا سال قبل تا کنون، از گونه های مختلف نعناع به عنوان ادویه و دارو استفاده می شود اما استفاده انسان از نعناع به 250 سال قبل بازمی گردد. از برگ ها، پیکر رویشی و اسانس این گیاه در اکثر فارماکو..

نمایش سریع

بذر نعناع مکزیکی (Mexican mint)

(0)
4,000تومان

نعناع مکزیکی (Mexican mint)  نعنا مکزیکی که به نام نعناع اسپانیایی هم معروف است. گیاهی است زیبا که هم زینت بخش باغچه شما است و هم به عنوان گیاهی طعم دهنده جایگزین ترخون مصرف می شود و علاوه براین به علت دارا بودن  ترکیبات فیتوشیمیایی ویژه خواص مهمی مانند ضدمیکروب، ضد قارچ، ضد سرطان و آنتی اکسیدان دارد. همچنین  گلهای این گیاه د..

نمایش سریع

بذر نعناع وحشی

(0)
6,000تومان

گونه ای از گیاه گلدار در خانواده نعناع ، Lamiaceae ، بومی اروپا ، آفریقای شمالی ، و خاورمیانه است.  برگهای خرد شده پنیروئید رایحه ای بسیار قوی شبیه به اسپرمینت منتشر می کننداین نعناع بسیار در طب سنتی در آفریقا استفاده می شود..

نمایش سریع

بذر نعناع ویتنامی

(0)
6,000تومان

Mentha canadensis گونه ای از نعناع بومی آمریکای شمالی (از مناطق شمال غربی تا مرکزی مکزیک) و قسمت شرقی آسیا (از سیبری تا جاوا) است. در آمریکای شمالی معمولاً به نعناع وحشی آمریکایی معروف است ،  و در آسیا به عنوان نعناع چینی ، نعنا ساخالین ،نعناع ژاپنی ، و نعناع وحشی شرق آسیا شناخته می شود.گلها مایل به آبی استاین نعناع در حاشیه رودخانه ها رشد می ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نعناع پشمالو (Water Mint)

(0)
6,000تومان

یک گیاه گل چند ساله در خانواده نعناع Lamiaceae است. در مناطق مرطوب رشد می کند و بومی بسیاری از اروپا ، شمال غربی آفریقا و جنوب غربی آسیا استنعناع آبی گیاهی چند ساله  است که به 90 سانتی متر (35 اینچ) بلندی رشد می کند. ساقه ها با رنگ سبز یا بنفش و نسبتاً با موهای ریز هستند. ریزوم ها و ریشه ها دارای فیبر گسترده ، هستند. برگها به طول  2 تا 6 ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نعناع چمنی (self-heal)

(0)
6,000تومان

برگها و ساقه های جوان را می توان در سالاد به صورت خام استفاده کرد . از برگ های خشک آن می توان در سالاد غذا و نوشیدنی استفاده کرد برگها به شکل توری ، سرخ و  مایل به قرمز هستند ، حدود 2.5 سانتی متر (1 اینچ) طول و 1.5 سانتی متر (نیم اینچ) عرض دارند ..

نمایش سریع

بذر نعناع گربه اي (Catmint)

(0)
7,000تومان

نپتا جنس گیاهان گلدار در خانواده Lamiaceae است . این جنس بومی اروپا ، آسیا و آفریقا است و در آمریکای شمالی نیزبه صورت طبیعی رشد می کنداین گیاه به این دلیل که باعث توهم و سرخوشی گربه های می شوند به این نام مشهور شده اند بیشتر گونه ها نعناع گربه ای چند ساله هستند و دارای عطر و طعم بسیار قوی می باشنداین گیاه دارای استامین است و به همین دلیل ..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)