بذر کاسنی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر کاسنی (Cichorium intybus)

(0)
2,000تومان

کاسنی رایج ، Cichorium intybus ،یک گیاه علفی چند ساله چوبی ، چند ساله از خانواده قاصدک Asteraceae است ، معمولاً با گلهای آبی روشن ، به ندرت سفید یا صورتی دیده می شود. از کاسنی برای برگهای سالادی ،   یا ریشه ها) که پخته شده زمینی استفاده می شوددر قرن بیست و یکم ، اینولین ،برای اولین بار از عصاره ای ریشه کاسنی ، در تولید مواد غذایی به عنوان..

نمایش سریع

بذر کاسنی فرنگی ایتالیایی

(0)
4,000تومان

غالباً به عنوان کاسنی ایتالیایی از آن یاد می شود ، radicchio یک رنگ دریایی تیره با برگ هایی است که دارای رگه های سفید و طعم تلخی است که از طریق پخت و پز می تواند کاهش یابد. انواع مختلفی با توجه به منطقه ایتالیا که از آن سرچشمه گرفته اند ، نامگذاری شده اند. شناخته شده ترین رقم Chioggia است که می تواند به اندازه گریپ فروت رشد کند. در ایتالیا ، گیاه&n..

نمایش سریع

بذر کاسنی قرمز

(0)
4,000تومان

گفته می شود که برگهای ترد آن دارای طعم فوق العاده شبیه به رازیانه است و شاخه های آن دارای بافت کرفس است.  به طور سنتی در سالادها به صورت خام مورد استفاده قرار می گیرد . بعضی از سرآشپزها توصیه می کنند که چند ساعت قبل از پخت و پز برگها را در آب خیس کنید ، اجازه دهید برگها مجعد شوند ، آبدارتر شوند و کم تر تر شوند تا از تلخی آن کم شوداین واریته بس..

نمایش سریع

بذر کاسنی قرمز ورونا ایتالیا

(0)
6,000تومان

ایمن کلم با رنگ فوق العاده در ایتالیا بسیار معروف است . ایکه کلم تا 14 سانتی متر رشد می کنند . عطر و طعم تیز این کلم برای سالاد  بسیار محبوب است . همچنین خوب بخارپز  می شود  البته کبابی و همچنین سرخ شده آن نیز در اسپانیا استفاده می شود. می توان آن را به عنوان سبزیجات نیز تهیه کرد یا به عنوان یک سالاد سبز خام میل کردکلم هایی که در هوا..

نمایش سریع

بذر کاسنی پالا رزا

(0)
4,000تومان

کاسنی ، گرومولو روسو (ارگانیک)cichorium intybus. نوع روزت. 60 روزGrumolo Rosso یک  کاسنی سر سخت و زیبا است. یک گل سرخ خوشمزه که در  زمستان تا بهار تشکیل می شود که بسیار زیبا است و می تواند به عنوان بوتیونر مورد استفاده قرار گیرد. کاسنی گل رز از نوع تیره Grumolo قرمز گاهی اوقات به عنوان "گل سرخ زمستان" یاد می شود. همچنین جوان های بسیا..

نمایش سریع

بذر کاسنی پرسو

(0)
5,000تومان

برگها ترد و دارای طعم کمی تلخ هستند و از آن به عنوان خام به عنوان سالاد  استفاده می شود و به عنوان سبزی از آن استفاده می شود.اسم آن از شهری در ایتالیا سرچشمه گرفتهگیاهان در هوای سرد بهتر عمل می کنند. در حال رشد در هوای خنکتر ، بسیار شیرین تر و قرمز تر می شوندکلم هایی که در هوای گرم رشد می کنند طعمی تلخی پیدا می کنند..

نمایش سریع

بذر کاسنی گل رز فرنگی

(0)
4,000تومان

کاسنی فرنگی رز ایتالیایی گیاهی است سرما دوست که زیبایی فوق العاده ای دارد.این گیاه کاملا جمع و جور با برگ های گرد، گسترده، مقعر، و رنگ قرمز جیگری!است که قابلیت کاشت گلدانی را نیز دارد.کلم هایی که در هوای گرم رشد می کنند طعمی تلخی پیدا می کنند..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)