بذر کرفس

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر پارسل (خانواده کرفس)

(0)
4,000تومان

برگ و یا برش کرفس پارسل پیش تر در اروپا و مشرق زمین مورد استفاده قرارمی گرفت ، جایی که اجداد اروپاییان به عنوان "کرفس کوچک" می شناختند. این گیاه بسیار نیرومند است ،  با کرفس وحشی مرتبط است و می تواند در درجه حرارت کم منهای 12 درجه سانتیگراد (10 درجه فارنهایت) زنده بماند و بندرت در معرض آفات و بیماری ها است. این گیاه دوسالانه معمولاً به صورت سا..

نمایش سریع

بذر کرفس

(0)
4,000تومان

کرفس (Apium graveolens) یک گیاه باتلاقی در خانواده Apiaceae است که از دوران باستان به عنوان یک سبزی کشت شده استبرگ ها آن خوراکی بوده و در پخت و پز استفاده می شود. از دانه کرفس نیز به عنوان ادویه استفاده می شود و از عصاره های آن در داروهای گیاهی استفاده می شود. گلها به رنگ خامه ای سفید ، به قطر 2-3 میلی متررشد می کنند و به صورت متراکم استفصل کا..

نمایش سریع

بذر کرفس استوایی

(0)
8,000تومان

بذر کرفس استوایی  بومی ویتنام و هاوایی است . این رقم کرفس در مناطق گرمسیری به خوبی رشد می کند و از نظر  طعم و اندازه بسیار مرغوب تر از کرفس اروپایی است.این رقم ابتدا در هاوایی کاشت میشد ولی امروزه در ویتنام سنگاپور و اندونزی بسیار پرطرفدار است..

نمایش سریع

بذر کرفس اهوازی

(0)
3,000تومان

کرفس وحشی ، Apium graveolens var. به طول 1 متر (3.3 فوت) رشد می کند. در سراسر جهان وجود دارد. تصور می شود که اولین کشت در منطقه مدیترانه اتفاق افتاده است ، جایی که زیستگاه های طبیعی شور و مرطوب بوده و یا خاک های باتلاقی در نزدیکی ساحل است.  کرفس وحشی در شمال آلپ در منطقه کوهپایه روی خاکهایی که  مقدار کمی نمک دارد رشد می کند..

نمایش سریع

بذر کرفس جیانت

(0)
2,400تومان

کرفس از بذر پرورش داده می شوند ، مطابق با فصل ، در مناطق گرمسیر یا سردسیر به صورت متفاوت کاشته می شود ،  آنها در رسیدن به ارتفاع 15-20 سانتی متر رشد می کنند. ..

نمایش سریع

بذر کرفس کوهی

(0)
3,500تومان

کرفس وحشی شمالی آلپی فقط در منطقه کوهپایه رشد می کندخاکهای مرطوب یا مرطوب و غنی از مواد مغذی و گل آلود را ترجیح می دهد به طور کلی در این گیاه کمیاب است و در ایران " اتریش رشد می کند..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)