بذر انگور

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر انگور انگشتی طلایی ژاپنی

(0)
10,000تومان

این انگور بومی ژاپن است و میوه های بسیار درازی تولید می کند که به اندازه انگشت انسان رشد می کندبسیار شیرین و پر طرفدار است میوه های طلایی رنگی و بسیار پر بار است این واریته خاص برای کاشت نیاز سرمایی داره که 3 ماه باید در یخچال قرار داده شود و بعد از آن در خاک سبک و غنی کاشته شود..

نمایش سریع

بذر انگور انگشتی قرمز

(2)
9,000تومان

بومی ویتنام . مناسب مناطق گرمسیر و سردسیر  بذر ها ابتدا داخل پلاستیک زیپ دار با خاک سبک در یخچال به مدت یک مال قرار دهید  بذر های جوانه زده را داخل گلدان سایز 6 بکارید  می توانید بعد از 2 سال به زمین اصلی منتقل کنید..

نمایش سریع

بذر انگور فرانسوی

(0)
6,000تومان

انگور فرانسوی بومی  فرانسه میباشد و میوه های این انگور سیاه میباشد این واریته از انگور مناسب مناطق معتدله میباشد برای کاشت نیاز سرمایی 3 ماه باید رفع شود..

نمایش سریع

بذر انگور فرنگی قرمز

(0)
5,000تومان

این انگور بومی ژاپن است  دارای میوه های به اندازه نخود دارد و به رنگ قرمز و با خال های نقره ای است . درختان بدون خزان هستند و به خوبی در مکان های سرد و معتدل رشد می کنند . ..

نمایش سریع

بذر انگور فرنگی محلی

(0)
3,000تومان

انگور محلی گیاه علفی چند ساله است از خانواده بادمجانیان که در شمال استرالیا میرویدمیوه های تخم مرغی تولید می کند و خوراکی استاین گیاه به سرما مقاوم نیست و در صورت سرد شدن هوا از بین میرود به همین دلیل گیاه یک ساله شناخته می شودازدیاد انگور فرنگی محلی از طریق کشت بذرهای آن صورت می گیرد. این بذرها معمولاً در طول یک تا هشت هفته پس از کشت، جوانه خواهند..

نمایش سریع

بذر انگور گرینلند

(0)
6,000تومان

این انگور به رنگ زرد و بی رنگ به نظر میرسد بومی گرینلند و دانمارک است از انواع انگور سردسیر شناخته می شود..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)