بذر توت

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر توت آمریکایی

(2)
8,000تومان

توت آمریکایی  یک درخت برگریز یا درختچه بزرگ است که به طور معمول از 8 تا 15 متر رشد می کند. تقریباً کروی ، برآمدگی ، به قطر 8 تا 15 سانتیمتر (3-6 سانتی متر) است و در پاییز به رنگ زرد و سبز روشن می چرخد.این میوه به دلیل ترشحات لاتکس و خمیر چوبی ، معمولاً توسط انسان خورده نمی شود و به ندرت از حیوانات علوفه ای استفاده می شود از جمله ا..

نمایش سریع

بذر توت روباهی کمیاب

(0)
2,500تومان

 توت روباهی کمیاب جنس گیاهان گلدار در خانواده Rosaceae بومی مناطق معتدل نیمکره شمالی است. نام مشترک آن burnet است...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر توت سفید

(1)
3,000تومان

توت سفید موروس آلبا ، معروف به توت سفید ، یک درخت توت با رشد سریع ، کوچک و متوسط است که تا 10-20 متر قد رشد می کند. به طور کلی یک درخت کوتاه مدت با طول عمر قابل مقایسه با انسان ها است ، اگرچه برخی از نمونه ها وجود دارد که قدمتی بیش از 250 سال دارند..

نمایش سریع

بذر توت سیاه

(0)
3,000تومان

توت سیاه Morus nigra ، به نام توت سیاه یا توت سیاه ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Moraceae ، بومی جنوب غربی آسیا است ، جایی که مدت هاست که از آن کاشته می شود که محدوده طبیعی دقیق آن ناشناخته است..

نمایش سریع

بذر توت هیمالیایی

(0)
15,000تومان

شاهتوت یا توت هیمالیایی معروف به توت هیمالیا ، گونه ای از توت بومی هیمالیا و کوه های جنوب غربی چین است و در ارتفاعات تا 2300 متر قرار دارد. این یک درخت برگریز کوچک است که به طول 15 متر رشد می کند..

نمایش سریع

بذر شاه توت سیاه

(0)
5,000تومان

بذر شاه توت سیاه موروس ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Moraceae ، شامل 10 تا 16 گونه از درختان برگریز که معمولاً به عنوان توت معروف هستند ، در بسیاری از مناطق معتدل جهان به طور وحشی و زیر کشت کشت می شود...

نمایش سریع

بذر مول بری (توت موزی)

(0)
5,000تومان

توت موزی یکی از گونه های کمیاب توت ایران می باشد که شکل ظاهری آن شبیه موز بوده و به همین دلیل به توت موزی مشهور است. توت موزی شبیه توت سفید معمولی است با این تفاوت که طول آن بلند تر است . درخت این توت سفید , شیرین و بلند در نواحی سرد تا نیمه گرمسیری رشد می نماید و مناسب برای خاکهای زهکشی شده حاصلخیز می باشد. همچنین این درختان ب..

نمایش سریع

بذر مول بری سیاه (توت موزی سیاه)

(0)
5,000تومان

بذر مول بری سیاه یا توت موزی سیاه این میوه تا 10 سانت هم می توانند بلند شوند . بومی نپال و چین است و سردسیر و معتدل میباشند . تا -20 درجه را تحمل م یکنند..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)