بذر درختان میوه دار

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر انگور انگشتی طلایی ژاپنی

(0)
10,000تومان

این انگور بومی ژاپن است و میوه های بسیار درازی تولید می کند که به اندازه انگشت انسان رشد می کندبسیار شیرین و پر طرفدار است میوه های طلایی رنگی و بسیار پر بار است این واریته خاص برای کاشت نیاز سرمایی داره که 3 ماه باید در یخچال قرار داده شود و بعد از آن در خاک سبک و غنی کاشته شود..

نمایش سریع

بذر انگور انگشتی قرمز

(2)
9,000تومان

بومی ویتنام . مناسب مناطق گرمسیر و سردسیر  بذر ها ابتدا داخل پلاستیک زیپ دار با خاک سبک در یخچال به مدت یک مال قرار دهید  بذر های جوانه زده را داخل گلدان سایز 6 بکارید  می توانید بعد از 2 سال به زمین اصلی منتقل کنید..

نمایش سریع

بذر انگور فرانسوی

(0)
6,000تومان

انگور فرانسوی بومی  فرانسه میباشد و میوه های این انگور سیاه میباشد این واریته از انگور مناسب مناطق معتدله میباشد برای کاشت نیاز سرمایی 3 ماه باید رفع شود..

نمایش سریع

بذر انگور فرنگی قرمز

(0)
5,000تومان

این انگور بومی ژاپن است  دارای میوه های به اندازه نخود دارد و به رنگ قرمز و با خال های نقره ای است . درختان بدون خزان هستند و به خوبی در مکان های سرد و معتدل رشد می کنند . ..

نمایش سریع

بذر انگور فرنگی محلی

(0)
3,000تومان

انگور محلی گیاه علفی چند ساله است از خانواده بادمجانیان که در شمال استرالیا میرویدمیوه های تخم مرغی تولید می کند و خوراکی استاین گیاه به سرما مقاوم نیست و در صورت سرد شدن هوا از بین میرود به همین دلیل گیاه یک ساله شناخته می شودازدیاد انگور فرنگی محلی از طریق کشت بذرهای آن صورت می گیرد. این بذرها معمولاً در طول یک تا هشت هفته پس از کشت، جوانه خواهند..

نمایش سریع

بذر انگور گرینلند

(0)
6,000تومان

این انگور به رنگ زرد و بی رنگ به نظر میرسد بومی گرینلند و دانمارک است از انواع انگور سردسیر شناخته می شود..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر تاماریلو بنفش (Tamarillo)

(0)
10,000تومان

تاماریلوتاماریلو یک درخت یا درختچه کوچک در خانواده گیاهان گل Solanaceae است. این گیاه بیشتر به عنوان گونه هایی شناخته می شود که دارای گیاه تاماریلو ، میوه خوراکی تخم مرغی است .همچنین به عنوان گوجه فرنگی درختی نیز شناخته می شود . آنها در سطح جهان به ویژه در نیوزلند ، اکوادور ، رواندا ، استرالیا و ایالات متحده محبوب هستند...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر تاماریلو زرد

(0)
10,000تومان

بذر تاماریلو زرد -  TAMARILLOمیوه تاماریلو زرد به شکل تخم مرغی با پوست براق ماندگارین نارنجی و گوشت شیرین حاوی دانه های خوراکی کوچک نرم است. پوست باریک و به مراتب تلخ و تانن سرشار ویتامین است. گوشت آن ، هر چند که رسیده است ، با طعم شیرین و تراز دلپذیر ، دارای طعم روشن و کمی است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بذر تاماریلو قرمز

(0)
10,000تومان

بذر تاماریلو قرمز -  TAMARILLO همچنین به عنوان یک گوجه فرنگی درختی شناخته می شود ، یک میوه موضعی قرمز یا طلایی با شکل تخم مرغ به شکل بومی در آمریکای جنوبی و مرکزی است. ... تاماریلو سرشار از ویتامین ها ، A ، B6 ، C ، E ، فیبر و آنتی اکسیدان ها است. اگرچه پوشش بیرونی تلخ است ، اما میوه تاماریلو آبدار و طعم دار است...

نمایش سریع

بذر توت آمریکایی

(2)
8,000تومان

توت آمریکایی  یک درخت برگریز یا درختچه بزرگ است که به طور معمول از 8 تا 15 متر رشد می کند. تقریباً کروی ، برآمدگی ، به قطر 8 تا 15 سانتیمتر (3-6 سانتی متر) است و در پاییز به رنگ زرد و سبز روشن می چرخد.این میوه به دلیل ترشحات لاتکس و خمیر چوبی ، معمولاً توسط انسان خورده نمی شود و به ندرت از حیوانات علوفه ای استفاده می شود از جمله ا..

نمایش سریع

بذر توت روباهی کمیاب

(0)
2,500تومان

 توت روباهی کمیاب جنس گیاهان گلدار در خانواده Rosaceae بومی مناطق معتدل نیمکره شمالی است. نام مشترک آن burnet است...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر توت سفید

(1)
3,000تومان

توت سفید موروس آلبا ، معروف به توت سفید ، یک درخت توت با رشد سریع ، کوچک و متوسط است که تا 10-20 متر قد رشد می کند. به طور کلی یک درخت کوتاه مدت با طول عمر قابل مقایسه با انسان ها است ، اگرچه برخی از نمونه ها وجود دارد که قدمتی بیش از 250 سال دارند..

نمایش سریع

بذر توت سیاه

(0)
3,000تومان

توت سیاه Morus nigra ، به نام توت سیاه یا توت سیاه ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Moraceae ، بومی جنوب غربی آسیا است ، جایی که مدت هاست که از آن کاشته می شود که محدوده طبیعی دقیق آن ناشناخته است..

نمایش سریع

بذر توت هیمالیایی

(0)
15,000تومان

شاهتوت یا توت هیمالیایی معروف به توت هیمالیا ، گونه ای از توت بومی هیمالیا و کوه های جنوب غربی چین است و در ارتفاعات تا 2300 متر قرار دارد. این یک درخت برگریز کوچک است که به طول 15 متر رشد می کند..

نمایش سریع

بذر دیوخار (Chinese wolfberries)

(0)
5,000تومان

بذر دیوخار  -  CHINESE WOLFBERRY یکی از دو گونه از میوه های وحشی در خانواده Solanaceae است که از آن توت گوجی یا میوه گرگ برداشت می شود . گرگ ها از این میوه در آسیا شرقی مخصوصا چین می خورند . البته خرس ها نیز از این میوه ها در زنجیره غذایی خود استفاده می کنند . این گیاه در مناطق گرمسیری و سردسیری به خوبی رشد می کند ...

نمایش 1 تا 15 از 35 (3 صفحه)