نهال آلوچه

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال آلو گلدن امریکایی

(0)
140,000تومان

نهال آلو گلدن امریکایی دارای شکوفه های سفید پر بومی امریکای شمالی میباشد . این رقم از آلو به واسطه گل ها و میوه های زیبای خود کاشته می شود . میوه های این الو طلایی رنگ با طعم شیرین و مورد علاقه پرندگان و حشرات است . اندازه این آلو از آلو های قطره طلا کوچک تر و لی شیرین تر میباشد . این درخت بسیار پر بار میباشد و نسبت به آلو های دیگر زودتر به گل میرس..

نمایش سریع

نهال آلوچه درشت

(0)
135,000تومان

نهال آلوچه درشت دارای میوه های سبز ابتدا و در نهایت به رنگ قرمز تبدیل میشود . در شمال ایران این رقم از وقتی سبز میباشد استفاده می شود که به آن گوجه سبز نیز می گویند . این درختان در گیلان به وفور یافت می شود ...

نمایش سریع

نهال آلوچه سبز شمالی

(0)
135,000تومان

نهال آلوچه سبز شمالی در گیلان در جنگل های به صورت خودرو یافت میشود . توسط انسان و جانوران خورده می شود . مردم گیلان از آن به صورت خام یا با تبدیل به رب آلو در غذاهای سنتی استفاده می شود . ..

نمایش سریع

نهال آلوچه قرمز جنگلی

(0)
145,000تومان

نهال آلوچه قرمز جنگلی در شمال ایران به صورت خودرو و بومی یافت می شود . میوه های ترشی تولید می کند . این درخت دارای برگ های قرمز میباشد که می تواند یک درخت زینتی نیز باشد . میوه ها از همان ابتدا قرمز و ترش است ولی در نهایت به رنگ قرمز تیره و با طعم ملسی پیدا خواهد کرد . این درخت دارای شکوفه های صورتی رنگ میباشد و بسیار زیبا می باشد . ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)