نهال انار

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال انار اسرائیلی

(3)
15,000تومان

انار اسرائیلی با میوه های بسیار درشت و شیرین بسیار خاص و منحصر به فرد است . این رقم توانایی زیادی در برابر گرما و بی ابی دارد و می تواند در سرما نیز به خوبی رشد کند دانه ها و پوست این رقم قرمز میباد و بسیار زود رس است..

نمایش سریع

نهال انار بدون دانه ژله ای

(0)
250,000تومان

این نوع انار وارداتی " دارای دانه های نرمی است  . و بسیار شیرین و خوش طعم می باشد آب گیری و خوردن آن را نیز ساده تر می سازد . این درخت بومی افغانستان میباشد . البته در غرب چین نیز یافت می شود . به صورت طبیعی در این کشور ها یافت می شود . بومی مناطق سردسیر و معتدل میباشد . البته در مناطق جنوبی ایران نیز قابل کاشت است..

نمایش سریع

نهال انار جنگلی

(0)
80,000تومان

نهال انار جنگلی طعم بسیار ترشی دارند . این انار در جنگل های شمال ایران به صورت خودرو میروید و گیلانی ها از آن برای استفاده از آب ان به صورت سنتی در غذاها استفاده می کنند . مناسب اکثر مناطق ایران میباشد . این درختان تا  متر رشد می کنند و میوه های سرخ و پرآبی تولید می کند..

نمایش سریع

نهال انار دانه سیاه

(9)
150,000تومان

نهال انار دانه سیاه " این رقم دارای پوستی قرمز و دانه های سیاه میباشد . این دارای طعم بسیار شیرینی میباشد . برای آبگیری و تازه خوری بسیار می تواند مناسب باشد . مناسب اکثر مناطق ایران میباشد..

نمایش سریع

نهال انار درشت هیبرید شیرین

(0)
140,000تومان

نهال انار درشت هیبرید شیرین دارای میوه های درشت میباشد . این انار در ایران پرورش داده شده است و فقط در ایران در ایران یافت می شود . انار دارای طعم شیرین و مطبوعی میباشد . مناسب مناطق معتدل ایران است..

نمایش سریع

نهال انار ساوه شیرین درشت

(0)
150,000تومان

نهال انار ساوه شیرین درشت بهترین نوع انار در دنیاست . طعم شیرین و پر آب است . این واریته بسیار مناسب برای کاشت در باغ و کشت به صورت تجاری میباشد..

نمایش سریع

نهال انار سفید بیوتی

(0)
400,000تومان

نهال انار سفید بیوتی این انار وارداتی میباشد . این رقم دارای پوستی سفید و دانه های داخلی این میوه نیز سفید و شیرین میباشد . این رقم به تازگی از ترکیه وارد شده . مناسب مناطق سردسیر و معتدل..

نمایش سریع

نهال انار سیاه درشت کمیاب

(4)
150,000تومان

نهال انار سیاه درشت کمیاب بسیار خاص و نایاب . انار پوست سیاه طعم شیرین و خوشمزه ای دارد . این درخت تا 4 متر رشد می کند . مناسب مناطق شمالی ایران میباشد . البته انار به هر سه آب و هوای ایران تعلق دارد..

نمایش سریع

نهال انار هیبرید ملس

(0)
145,000تومان

نهال انار هیبرید ملس بومی شمال ایران است . در مکان های آفتابی بهترین تولید میوه خواهد داشت . قد بلندتری در مکان های سایه خواهد داشته . پر محصول میباشد ...

نمایش سریع

نهال گل گلنار

(0)
150,000تومان

نهال گل گلنار از خانواده انار میباشد ولی با این فرق  که گلهای پر پری تولید میکند و جنبه زیبایی دارد و گل ها تبدیل به میوه نمیشونداین درخت زیبای زینتی در اکثر مناطق ایران قابل کاشت است..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)