نهال آلو

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال آلو آمریکایی قرمز

(0)
160,000تومان

نهال آلو آمریکایی قرمز با برگهای قرمز رنگ و میوه های درشت تیره میتواند به عنوان یک درخت زینتی و هم به عنوان میوه زیبا خوشمزه در حیاط باغچه شما خودنمایی کند . این رقم از آلو مقاومت خوبی در برابر سرما دارد و در مناطق معتدل و سردسیر یا حتی نیمه گرمسیر به خوبی رشد کند و میوه دهد فرق این آلو با آلوچه قرمز برگهای بزرگ و تیره با میوه های درشت آن است ..

نمایش سریع

نهال آلو امریکایی

(0)
155,000تومان

نهال آلو امریکایی درختچه ای باریک یا درخت کوچک با تنه کوتاه ، بسیاری از شاخه های گسترده ، تاج پهن ، گل های سفید بزرگ و برجسته و آلوهای قرمز. آلو آمریكا درختی كوچك  دارد با گلهای معطر و سفید رنگی .  میوه ای که در زیر می آیند به رنگ قرمز تا سیاه و براق و روشن در ماه اوت یا سپتامبر رسیده است. میوه ها بسیار درشت هستند و مناسب تازه خ..

نمایش سریع

نهال آلو خاکی

(0)
150,000تومان

گوجه سبز خصوصیات گیاهشناسی:   گوجه سبز گروهی از کولتیوارهای آلوهای اروپایی هستند. این گیاه اولین بار در فرانسه پرورش یافت. گوجه یا گوجه سبز نام درختی است از تیره ی گل سرخیان که میوه ی آن کوچک و آبدار، دارای پوست نازک به رنگ سبز یا سرخ و یک هسته ی سخت است.&nbs..

نمایش سریع

نهال آلو دامسون

(0)
200,000تومان

نهال آلو دامسون ، که باستانی نیز به آن "damascene" گفته می شود ، یک میوه  خوراکی  ، زیرگونه ای از درخت آلو است.در سراسر اروپا یافت می شود ، اما نام "damson" برگرفته از رایج ترین فرم هایی است که بومی انگلیس است.این آلو دارای میوه های بیضی و تیره میباشد . این درخت در تا 4 متر ارتفاع میگیرد و در شهر های سردسیر بهترین عملکرد را خواهد داشت ...

نمایش سریع

نهال آلو سرخ نیمه گرمسیری ویتنامی

(0)
160,000تومان

نهال آلو سرخ نیمه گرمسیری ویتنامی در چین و شمال ویتنام به کاشته میشود . این رقم دارای گوشتی قرمز و میوه های تقریبا درشتی میباشد . از ان در تولید سس و تازه خوری استفاده می شود . درختان این الو تا  3 متر رشد می کنند و توانایی در اکثر مناطق ایران را دارند . این درخت پر بار میباشد ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال آلو قطره طلا (Mirabelle plum)

(0)
145,000تومان

نهال آلو قطره طلا (Mirabelle plum) این رقم بومی فرانسه میباشد . میوه های طلایی رنگی تولید می کند و به بزرگی گردو میباشد . تا 4 متر رشد می کند و درختی پرباری میباشد . در مناطق شمالی ایران بهترین شرایط را برای رشد این درخت محیاست..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال آلو ناتال بالغ (Natal Plum)

(1)
1,000,000تومان

نهال آلو ناتال بالغ (Natal Plum) درختچه ای بومی آفریقای جنوبی است. معمولاً به عنوان آلو ناتال و در آفریقای جنوبی عدد بزرگ شناخته می شود. در زولو و همچنین در قبیله بانتو اوگاندا به آن Amathungulu یا umThungulu oBomvu گفته می شود. در افریقایی میوه به نام noem-noem گفته می شود.این درخت بومی مناطق گرمسیری و متعدل مثل شمال ایران است . میوه ها ترش و شیری..

نمایش سریع

نهال آلو کریسمس بالغ

(0)
800,000تومان

نهال آلو کریسمس بالغ گونه ای از درختچه ها یا درختان کوچک بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آفریقا ، استرالیا و آسیا است. تا همین اواخر حدود 100 گونه ذکر شده بودند ، اما بیشتر آنها به وضعیت مترادف منتقل شده اند یا به جنس های دیگر ، مانند Acokanthera اختصاص یافته اند. آنها خارهای صاف و تیز دارند که اغلب قابل توجه هستند.برگهای آن غنی ، براق ..

نمایش سریع

نهال آلو گلدن امریکایی

(0)
140,000تومان

نهال آلو گلدن امریکایی دارای شکوفه های سفید پر بومی امریکای شمالی میباشد . این رقم از آلو به واسطه گل ها و میوه های زیبای خود کاشته می شود . میوه های این الو طلایی رنگ با طعم شیرین و مورد علاقه پرندگان و حشرات است . اندازه این آلو از آلو های قطره طلا کوچک تر و لی شیرین تر میباشد . این درخت بسیار پر بار میباشد و نسبت به آلو های دیگر زودتر به گل میرس..

نمایش سریع

نهال آلو گیلاسی

(0)
135,000تومان

نهال آلو گیلاسی گونه ای از آلو است که با نام های رایج آلو گیلاس و آلو میرووبالان شناخته می شود. بومی اروپای جنوب شرقی و آسیای غربی است و در جزایر بریتانیا و مناطق پراکنده در آمریکای شمالی طبیعی است ..

نمایش سریع

نهال زردآلو قرمز ترکیه نایاب

(0)
165,000تومان

نهال زردآلو قرمز ترکیه نایاب گونه ای از زردآلو میباشد که بسیار نادر و کمیاب است . این درخت دارای میوه های قرمز رنگ به اندازه قیصی میباشد و شیرین است . این درختان در مکان سردسیر و معتدل بهترین میوه را تولید می کند . ..

نمایش سریع

نهال زردآلو قیسی

(0)
170,000تومان

 نهال زردآلو قیسی رایج ترین گونه زردآلو که بیشتر آن کشت می شود ، همچنین به آن زردآلو ansu نیز گفته می شود ، زردآلو سیبری ، زردآلو تبت ، گونه ای از Prunus است که با آلو در زیرزمین Prunus طبقه بندی می شود.میوه های درشتی تولید می کند که به رنگ زرد تا نارنجی تولید می کند . از این میوه به صورت خشک و تازه خوری استفاده می شود ...

نمایش سریع

نهال میوه تنسگل

(0)
160,000تومان

تنسگل میوه‌ای از خانواده آلوها که بیشتر در مشهد یافت می‌شود.به علت فسادپذیری بالا این میوه را نمی‌توان به شهرهای دیگر فرستاد در نتیجه این میوه در سایر شهرها کمتر شناخته شده‌است.تنسگل همچنین نامی دخترانه است (تن از گل). در جنوب خراسان، مشخصا درفردوس ، این میوه با نام طناسگل (طناز گل) شناخته می‌شود. علت این نام‌گزاری شاید به خاطر درون الوان این میوه ..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)