نهال گلابی

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال گلابی اسپادانا

(0)
140,000تومان

نهال گلابی اسپادانا یا  بارتلت گلابی به دو رنگ زرد و قرمز می آید. بارتلت های قرمز در ایالات متحده رایج است. به غیر از تفاوت در رنگ ، این دو گونه از ویژگی های بسیاری برخوردار هستند: یک پوست نازک ظریف ، طعم شیرین و نیش شیرین و نرم. بارتلت یکی از انواع قدیمی گلابی است که برای اولین بار در اواخر دهه 1700 در ایالات متحده توسعه یافته است. بارتل..

نمایش سریع

نهال گلابی بلادی جیوجنو پایه رویشی

(0)
350,000تومان

گلابی بلادی جیوجنو  کمیاب به دو رنگ قرمز و سبز در میایند می آیند. لابی های قرمز و سبز هر دو گلابی دارای پوستی هستند که بسیار راحت می شکنند و بسیار شیرین ، بافتی خامه ای و آبدار هستند. بنابراین به عنوان "گلابی کریسمس" شناخته شده است. این گلابی ها به دلیل طبیعت نسبتاً لطیف و آبدار بودن آنها  ایده آل هستند..

نمایش سریع

نهال گلابی جنگلی یا خوج پیوندی

(0)
165,000تومان

نهال گلابی جنگلی یا خوجنوعی گلابی میباشد که در جنگلهای گیلان به صورت خودرو رشد میکند ومیوه های شیرین و خوشمزه ای تولید میکنداین درخت به صورت انبوه نیز در اروپا یافت میشود و اغلب توسط پرندگان و حیوانات و مردم بومی مصرف‌میشود . امروزه نیز به صورت اصلاح شده در باغات کاشت‌میشود . در مناطق سردسیر و معتدل به خوبی رشد میکند..

نمایش سریع

نهال گلابی عربیک

(0)
150,000تومان

گلابی عربیک دارای میوه های کشیده و تا گرد به رنگ زرد تیره میباشد میوه در اواخر تابستان و اوایل پاییز میرسد . در مناطق معتدل و سردسیر قابل کاشت میباشد . درختان تا 10 متر نیز رشد می کنند . میوه ها شیرین " خوشبو و آبدار هستند..

نمایش سریع

نهال گلابی فرانسوی

(0)
150,000تومان

نهال گلابی فرانسوی درختچه ای (/ ˈpɛər /) گونه ای از جنس Pyrus / ˈpaɪrəs / است ، در خانواده Rosaceae ، که دارای میوه میوه های زرد " نارنجی تا قرمز دارد.این رقم در فرانسه کاشته می شود ولی در ایران نیز یافت می شود . این رقم بسیار خوش طعم و قابلیت تجاری نیز دارد..

نمایش سریع

نهال گلابی قرمز ترکیه

(0)
300,000تومان

 گلابی قرمز ترکیه گلابی قهوه ای از بافت نسبتاً خشن برخوردار است. گوشت سفید گلابی شیرین ، واضح و محکم است . گلابی قهوه ای از بافت نسبتاً خشن برخوردار است.همچنین برای خوردن خام و پخت مناسب هستند...

نمایش سریع

نهال گلابی قرمز لبنانی

(0)
155,000تومان

نهال گلابی قرمز لبنانی یا گلابی اسراییلی که در غرب اسیا یافت می شود . این گلابی تا  متر رشد می کند و بهترین رشد را در خاک های مرغوب دارد .این رقم از گلابی تا  متر رشد می کند و میوه های درشت و ابداری تولید می کند . ..

نمایش سریع

نهال گلابی قرمز کمیاب

(2)
200,000تومان

نهال گلابی قرمز کمیاب پوست زیبایی قرمز است می تواند از زرشکی روشن تا دریایی عمیق متغیر باشد و گاهی دارای رگه هایی از طلا یا سبز است. می توانید از گلابی Red Anjou برای تازه  خوردن  استفاده کنید..

نمایش سریع

نهال گلابی قرمز کمیاب پایه رویشی

(0)
250,000تومان

نهال گلابی قرمز کمیاب  Anjou ، که گاهی به آن Beurré d'Anjou یا به سادگی Anjou گفته می شود ، یک رقم کوتاه گردوی گلابی اروپایی است. در ابتدا این رقم در اروپا "Nec Plus Meuris" نامگذاری شده بود . رنگ آن قرمز است و دارای گوشت خامه ای سفید شیرین و خوشمزه میباشد . ..

نمایش سریع

نهال گلابی مشو

(0)
150,000تومان

گونه های مختلف گلابی به دلیل میوه و آب میوه های خوراکی خود ارزش قائل هستند و برخی دیگر به عنوان درختان کشت می شوند.این رقم پوستی سبز که گاهی به رنگ قرمز و زرد میزنه..

نمایش سریع

نهال گلابی ناشی ژاپنی

(0)
155,000تومان

گلابی ناشی ژاپنیاز درخت گلابی بومی شرق آسیا است. میوه خوراکی این درخت با نامهای زیادی شناخته شده است ، از جمله: گلابی آسیایی ، گلابی ژاپنی ، گلابی چینی ، گلابی کره ای ، گلابی تایوانی ، گلابی سیب ، گلابی زودیاک و گلابی شن.گلابی های گرد به اندازه انار تولید می کند و طعم مطبوعی دارند..

نمایش سریع

نهال گلابی پاکوتاه درگزی

(0)
150,000تومان

گلابی پاکوتاه درگزی بومی منطقه درگز که در نزدیکی مشهد میباشد . این رقم دارای میوه های کشیده و بلند است و میوه های شیرین و خوشمزه ای تولید می کند درختانان نسبتا پاکوتاهی دارند که بسته به منطقه رشد آن تفاوت دارد..

نمایش سریع

نهال گلابی پایه رویشی

(0)
350,000تومان

این نوع گلابی حداکثر 60 تا یک متر رشد دارد ..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)