نهال هلو

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال شلیل انجیری خونی نایاب

(0)
180,000تومان

نهال شلیل انجیری خونی نایاب | بازار قرمزدرختی خاص و وارداتی میباشد که میوه های درشت و گوشتی قرمز داردمناسب برای مناطق سردسیر و معتدل و نیمه گرمسیری ..

نمایش سریع

نهال هلو آلبریتا درجه یک

(1)
65,000تومان

نهال هلو آلبریتا هلو مشهور برای کنسرو.  درختان زراعی از میوه های بزرگ و جذاب و زرد رنگ را با یک  رنگ زرشکی خالص همراه هستند و بسیار شیرین و خوش طعم..

نمایش سریع

نهال هلو انجیری

(0)
67,000تومان

 نهال هلو انجیری هلو تخت که به آن هلو یا هلو کیوان نیز معروف است ، هلو با میوه قرمز کمرنگ است که به شکل بی نظیر و طعم فوق العاده می باشد...

نمایش سریع

نهال هلو انجیری طلایی

(0)
68,000تومان

نهال هلو انجیری زعفرانی  یا هلو کیوان مسطح تر از میوه انواع پرطرفدار هلو است. پوست آنها زرد و قرمز است و نسبت به بسیاری دیگر از هلوها فانتزی کمتری دارند. قسمت داخلی هلو  به شکل زحل از نظر ظاهری زرد تا سفید کمرنگ است...

نمایش سریع

نهال هلو توسرخ

(0)
65,000تومان

نهال هلو تو سرخ از قسمت بیرونی به رنگ قرمز مایل به نارنجی هستند و قرمز خونی زیبایی در داخل دارند. آنها از نظر عطر  فوق العاده و  اسیدیته آنها  را در هنگام بلوغ از بین می برد. اگر قرار است آنها را مستقیم بخورید ، مطمئن شوید که رسیده هستند ..

نمایش سریع

نهال هلو ردتاپ تکزاس

(0)
65,000تومان

نهال هلو ردتاپ تکزاس دارای برگهای سبز تیره تا اواسط تیره و گلهای صورتی در اواسط بهار و پس از آن میوه های مخملی ، قرمز و زرد با گوشت زرد خوراکی ، آماده برداشت در اواخر تابستان می شوند ...

نمایش سریع

نهال هلو زعفرانی

(0)
65,000تومان

نهال هلو زعفرانی در داخل ، گوشت طلایی با طعم بسیار شیرین است ، با تار شدن که به محض رسیدن هلو و نرم تر می شود. هلوهای سفید رنگ از نظر اسیدی کم و شیرین تر از نوع طلایی یا زعفرانی هستند..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال هلو سفید شیمیزو

(0)
200,000تومان

Shimizu White Peach در اواخر ژوئیه تا اواسط آگوست  به بار مینشیند . این نوعی جدید از هلو میباشد  که به نام OKAYAMA Yume Hakutou ، به معنی رویای اوکایاما داده شده است. این هلو یک هلو بزرگ سفید با طعم ظریف و شیرینی با رنگی سفید و شفاف است. ... هاکوری از اوایل مرداد تا اواسط مرداد میوه های خود را میرسانداین درخت کوتاه قامت میباشد و میوه های ..

نمایش سریع

نهال هلو پلنگی نایاب

(0)
65,000تومان

نهال هلو پلنگی نایاب : هلو درختی برگریز است که بومی منطقه شمال غربی چین است . این رقم دارای خال های قرمزی است که آن راجذاب می کند . دارای طعم شیرین و ملایم بدون اسیدیه میباشد . ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)