نهال انگور پورسلین بری

نهال انگور پورسلین بری

0 نظر سفارش (19)
250,000تومان
کد محصول: ویرجینیا
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1529 بازدید

Ampelopsis glandulosa var. brevipedunculata ، با نام های معمولی خزنده ، توت چینی ، انگور آمور و انگور وحشی ، گیاهی زینتی است ، بومی مناطق معتدل آسیا است. عموماً شبیه به گونه های انگور (جنس Vitis) و سایر گونه های آمپلوپسیس است.

یک تاک  رونده ، چوبی ، چند ساله با گل ها و  برگهای کاملاً لوب است. برگهای زیرین سفید و روی برگ ها شفاف است .. انواع توت پرسلین از طریق تاندونها به ارتفاع 4-6 متر (15-20 فوت) رشد می کند.

گلها کوچک ، به رنگ سبز سفید هستند که در ماه ژوئن تا آگوست ظاهر می شوند.میوه ها به قطر 4-8 میلی متر ، دایره ای ، حاوی 2-4 دانه هستند و ممکن است دارای رنگ های بسیاری از جمله سبز ، آبی ، بنفش ، صورتی یا زرد با نقاط سیاه یا قهوه ای باشند. رنگهای مختلف زیادی در یک گیاه وجود دارد.

توت پرسلین بر اساس شکل برگ با انگورهای گیاهی اشتباه گرفته می شود اما با برش ساقه و مشاهده پیست می توان آنرا متمایز کرد.

دارای میوه متمایز آبی متوسط است و یک گیاه زینتی است که در باغات مورد استفاده قرار می گیرد. توت چینی علیرغم آگاهی از تهاجمی بودن آن ، هنوز هم به طور گسترده کشت می شود. گفته می شود ، اگر به درستی مدیریت نشود ، بر بسیاری از درختان کوچکتر مسلط خواهد شد و آنها را می کشند. از درختان بزرگتر برای بالا رفتن استفاده خواهد کرد.  پورسلین بری اغلب  در ویرجینیا به صورت خودرو یافت میشود.

رنگ آبی غیرمعمول انواع توت ها ناشی از پدیده کپی کومانتاسیون آنتوسیانیدین ها-فلاونول ها است. 

میوه ها بسیار شیرین مانند بلوبری میباشد و اکثرا توسط پرندگان خورده میشود . پس بهتر است بهتر از این میوه در باغ مراقبت کنید

هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!