نهال انجیر

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال انجیر آلما ترکیه

(0)
75,000تومان

نهال انجیر آلما ترکیه  این یک انجیر کوچک است که دارای پوست قهوه ای طلایی با شکل گلابی و خمیر کهربا است. پالپ بسیار غنی و شیرین است. یک رقم نسبتاً نیرومند ، بسیار پربار است.در مناطق ساحلی تگزاس و همچنین جنوب مرکزی و تگزاس جنوبی به خوبی رشد می کند.مناسب برای مناطق نیمه گرمسیری معتدل و سردسیر میباشد..

نمایش سریع

نهال انجیر ازمیر ترکیه

(1)
75,000تومان

نهال انجیر ازمیر ترکیه دارای اندازه بزرگ و قابل توجه میباشد . این انجیر به شکل بیضی بوده و پربار است . رنگ ان قهوه میباشد و طعم فوق العاده ای دارد . معمولا درختان در صورت عدم هرس بسیار بلند خواهند شد ...

نمایش سریع

نهال انجیر المپیا 2 فصله

(0)
75,000تومان

درخت المپیک هاردی انجیر المپیان  از میوه های  بزرگ  طلایی با گوشت شیرین و طلایی ایجاد می کند که برای خوردن تازه ، کنسرو یا خشک کردن بسیار عالی است. این درخت در شرایط ساحلی خنک می تواند دو محصول را به طور قابل اعتماد تولید کند. "کشف" توسط زیست شناس بازنشسته دنی دنی مک گویی در شهر المپیا بود. این درخت در مناطق سردسیر و معتدل به خو..

نمایش سریع

نهال انجیر تیغی

(0)
25,000تومان

نهال انجیر تیغی ، که معمولاً گلابی خاردار نامیده می شود ، یک جنس در خانواده کاکتوس ها ، کاکتوس ها است. گلابی های چروک  برای میوه استفاده می شود. قابل کاشت در اکثر مناطق ایران است..

نمایش سریع

نهال انجیر سبز

(0)
78,000تومان

..

نمایش سریع

نهال انجیر سفید

(0)
75,000تومان

..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال انجیر سفید غول آسا ترکیه

(4)
55,000تومان

نهال انجیر سفید غول آسا ترکیه این رقم از انجیر دارای میوه های خیلی بزرگتر از گدو تولید می کند و طعم فوق العاده ای دارد . رنگ آن زرد است و لی به انجیر سفید شناخته می شود .این درختان بومی مناطق سردسیر و معتدل میباشند .و تا 10 متر رشد می کنند..

نمایش سریع

نهال انجیر سه فصل (King Fig)

(0)
76,000تومان

این انجیر در فصل بهار . تابستان و پاییز به میوه دهی ادامه میدهد مناسب مناطق سردسیر و معتدل و نیمه گرمسیریبومی ارمنستان میباشند و در صورت مساعد بودن دما سه بار میوه دهی دارد..

نمایش سریع

نهال انجیر سیاه

(0)
74,000تومان

نهال انجیر سیاه یک نوع محبوب انجیر خوراکی است. این نخستین بار با آنچه اکنون ایالات متحده در سال 1768 معرفی شده است . در کالیفرنیا به وفور یافت می شود . البته در ایران نیز بسیار زیاد رویت می شود با ارقام گوناگون . این رقم بسیار شیرین است و اندازه کوچک و پر بار میباشد . ..

نمایش سریع

نهال انجیر سیاه درشت

(0)
100,000تومان

نهال انجیر سیاه درشتمیوه های  این انجیر گرد و درشت میباشد . طعم بسیار شیرین و خوشایندی دارند در مناطق سردسیر و گرمسیر قابل کاشت است ..

نمایش سریع

نهال انجیر غول آسا ترکیه

(0)
100,000تومان

نهال انجیر غول آسا ترکیه دارای اندازه بزرگ و رنگ تیره میباشد  . درختان تا 8 فوت رشد می کنند و مناسب مناطق نیمه گرمسیری و سردسیری میباشد ..

نمایش سریع

نهال انجیر هاردی شیکاگو

(0)
80,000تومان

(شكاگو هاردی) كه به دلیل سرسختی مورد توجه قرار گرفته ، دارای درختچه ای بزرگ برگریز یا درخت كوچك است كه دارای تاجی گسترده است كه در برگهای بزرگ و چرمی و کاملاً لخته پوشیده شده است. … انجیر هاردی شیکاگو را می توان به عنوان یک درخت تنه یا به عنوان یک درختچه چند شاخه ای پرورش داد . میوه های شیرین و فوق العاده ای بوجود می اورد .شیرین و خوشمزه میباشد..

نمایش سریع

نهال انجیر هانی

(1)
75,000تومان

نهال انجیر هانی  میوه ای زیبا ، براق و سبز مایل به سبز وقتی که با گوشت کهربا تیره رسیده است.با کیفیت بسیار بالا ، فوق العاده برای خوردن تازه.تحمل خوب ، اگر در آب و هوای کامل دریایی رشد کند ، مکان گرم را با قرار گرفتن در معرض جنوب ترجیح می دهد. این رقم دوبار محصول می دهد . درخت میوه ای نیمه گرمسیری و تحمل به خشکی. احتمالاً نخستین میوه اهلی..

نمایش سریع

نهال انجیر هندی (indian fig opuntia)

(0)
30,000تومان

نهال انجیر هندی (indian fig opuntia)گونه ای از کاکتوس است که مدت هاست گیاه زراعی اهلی شده در اقتصادهای کشاورزی در سراسر مناطق خشک و نیمه خشک جهان است. به احتمال زیاد با منشاء مکزیک ، O. ficus-indica گسترده ترین و تجاری ترین کاکتوس است...

نمایش سریع

نهال انجیر پلمبیگ تایوانی

(0)
72,000تومان

نهال انجیر پلمبیگ تایوانی که معمولاً به عنوان انجیر خزنده یا کوه نوردی شناخته می شود ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده توت ، بومی شرق آسیا (چین ، ژاپن ، ویتنام) است.در بخش هایی از جنوب شرقی و جنوب مرکزی یونایتد طبیعی می شود. این گیاه همچنین به عنوان گیاهچه ای در کاشت یافت می شودبومی مناطق گرمسیری میباشند..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)