نهال خرمالو

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال خرما آلو یا Date Plum lotus

(0)
140,000تومان

خرما آلو .  آلو نامزدی درخت میوه ای برگریز است که بومی خاورمیانه و آسیای جنوبی بویژه از چین و ژاپن است. در سال 1597 به انگلیس معرفی شد و در قرن هفدهم در انگلستان پرورش یافت اما هرگز یک ویژگی مشترک در باغات نبوده و به طور کلی محدود به مجموعه ها می باشد. اگرچه یک گونه  مقاوم  است ، اما در خارج از زیستگاه مادری خود به ندرت به  ارتف..

نمایش سریع

نهال خرمالو خرمندی (Date-plum)

(0)
95,000تومان

نهال خرمندی  -  DATE-PLUMخرمندی  با نامهای رایج خرما- آلو ، خرمالو قفقازی یا خرمالو یاس ، گونه ای است که بطور گسترده از جنس Diospyros بومی شده و بومی جنوب غربی غرب آسیا و جنوب شرقی اروپا است. نام انگلیسی آن از میوه های کوچک گرفته شده است..

نمایش سریع

نهال خرمالو سبز ژاپنی

(0)
1,500,000تومان

نهال خرمالو سبز ژاپنی این خرمالو سبز رنگ میباشد و بعد از رسیدن به همین رنگ باقی میماند مناسب مناطق سردسیر و معتدل است..

نمایش سریع

نهال خرمالو سیاه ژاپنی نایاب

(0)
2,000,000تومان

نهال خرمالو سیاه ژاپنی بومی شرق آسیا و ژاپن میباشد . دارای میوه های سیاه رنگ و بی دانه است . این رقم دیرس و میوه های بدون گس دارد . میوه ها بزرگتر از خرمالو گوجه ای میباشد و دارای گوشت سفتی است . این رقم در ژاپن نیز بسیار جدید و نو است . تحمل سرما و یخبندان را دارد و در مناطق معتدل نیز به خوبی رشد می کند . این درختان تا 4 متر رشد می کنند و بار..

نمایش سریع

نهال خرمالو شکلاتی ژاپنی

(0)
180,000تومان

هنگامی که کشاورزان از ژاپن بیش از 100 سال پیش در کالیفرنیا ساکن شدند ، آنها خرمالوی ژاپنی را با پوست روشن و براق و گوشت شکلاتی رنگ شیرین خود آوردند.برخی از آمریکایی ها تقریباً بلافاصله جذب این میوه زیبا شدند و به گفته جولیا مورتون ، گیاه شناس ، علاقه به این خرمالو ژاپنی در سراسر کشور گسترش یافت.وی در دهه 1980 نوشت: "بذرها اولین بار در سال 1856 وقتی..

نمایش سریع

نهال خرمالو فویو ژاپنی

(0)
150,000تومان

نهال خرمالو فووی ژاپنی نوعی خرمالو بدونه گس  است که از ویژگیهای خاصی بهره می برد. فاقد هسته ، دانه  است. خرمالوهای فووی دارای شکل چمباتمه ای و گرد هستند و با برگ بریده شده پوشانده می شوند. خرمالو های فووی به رنگ کدو تنبل نارنجی و پوست نازک بسیار خوشمزه و خوش طعم میباشد . در استان های سردسیر و معتدل به راحتی قابل پرورش است..

نمایش سریع

نهال خرمالو هویچی یا موزی پیوندی

(8)
160,000تومان

نهال خرمالو موزی نوعی خرمالو بومی چین و جنوب شرق اسیا میباشد . این رقم هیبرید است و میوه های در بهترین شکل به 10 سانتی متر طول تولید می کند و طعم بسیار خوب و فوق العاده ای دارد . درختان این رقم از خرمالو تا 4 متر ارتفاع میگیرند و در مناطقی که سرما خوبی دارد بو خوبی رشد می کنند . ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال خرمالو چینی بدون گس

(0)
170,000تومان

نهال خرمالو چینی بدون گس داری گوشت سفت  مانند سیب و گرد تا بیضی میباشند و طعم بسیار خوبی دارد  . این رقم از خرمالو بدون گس میباشد . درختان مناسب مناطق معتدل و سردسیر میباشد . این درختان تا 4 متر رشد می کنند و میوه های زیبایی تولید می کند ...

نمایش سریع

نهال خرمالو گوجه ای درشت سوپر

(0)
120,000تومان

نهال خرمالو گوجه ای خوراکی تعدادی از گونه های درختان در جنس Diospyros است. بیشترین کشت این گیاه خرمالوی آسیایی یا ژاپنی ، Diospyros kaki است. Diospyros در خانواده Ebenaceae استدر مکان های سردسیر و معتدل میباشداین رقم دارای میوه های درشتی میباشد که رقم زودرس استمیوه ها شیرین و خوشمزه و به صورت تجاری نیز کاشته میشود..

نمایش سریع

نهال ساپوت سیاه

(0)
10,000,000تومان

ساپوت سیاه یک میوه معمولاً بزرگ و دارای پوست سبز به اندازه یک سیب است. هنگامی که رسیده می شود ، قهوه ای تیره / قهوه ای می شود.  طعم کمی مانند پودینگ شکلات دارد . ساپوتای سیاه میوه دسر فوق العاده ای را ایجاد می کنند. درخت بزرگ تا 80 فوت درختان را می توان کوچک نگه داشت و به طور کامل فقط در چند پا ارتفاع میوه به همراه خواهد داشت...

نمایش سریع

نهال سیب مخملی یا خرملو مخملی

(2)
5,000,000تومان

نهال سیب مخملی درختی از جنس Diospyros از درختان آبنوس و خرمالو است. میوه خوراکی آن دارای پوستی است پوشیده از خز ریز و مخملی که معمولاً مایل به قهوه ای مایل به قرمز و گوشتی نرم و خامه ای صورتی است با طعم و عطر قابل مقایسه با پنیر خامه ای میوه..

نمایش سریع

نهال سیب کِی یا خرمالو افریقایی

(0)
5,500,000تومان

نهال سیب کِی یا خرمالو افریقاییدرختی کوچک و متوسط ، بومی جنوب آفریقا است. توزیع آن از رودخانه کی در جنوب ، که از آن نام مشترک مشتق می شود ، گسترش می یابد ، از سمت شمال در امتداد ضلع شرقی قاره تا تانزانیا. این درخت تا -7 درجه می تواند دوام بیاورد..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)