نهال خرمالو

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال خرمالو سبز ژاپنی

(0)
1,500,000تومان

نهال خرمالو سبز ژاپنی این خرمالو سبز رنگ میباشد و بعد از رسیدن به همین رنگ باقی میماند مناسب مناطق سردسیر و معتدل است..

نمایش سریع

نهال خرمالو فووی ژاپنی

(0)
45,000تومان

نهال خرمالو فووی ژاپنی نوعی خرمالو بدونه گس  است که از ویژگیهای خاصی بهره می برد. فاقد هسته ، دانه  است. خرمالوهای فووی دارای شکل چمباتمه ای و گرد هستند و با برگ بریده شده پوشانده می شوند. خرمالو های فووی به رنگ کدو تنبل نارنجی و پوست نازک بسیار خوشمزه و خوش طعم میباشد . در استان های سردسیر و معتدل به راحتی قابل پرورش است..

نمایش سریع

نهال خرمالو موزی

(0)
65,000تومان

نهال خرمالو موزی نوعی خرمالو بومی چین و جنوب شرق اسیا میباشد . این رقم هیبرید است و میوه های در بهترین شکل به 10 سانتی متر طول تولید می کند و طعم بسیار خوب و فوق العاده ای دارد . درختان این رقم از خرمالو تا 4 متر ارتفاع میگیرند و در مناطقی که سرما خوبی دارد بو خوبی رشد می کنند . ..

نمایش سریع

نهال خرمالو چینی بدون گس

(0)
65,000تومان

نهال خرمالو چینی بدون گس داری گوشت سفت  مانند سیب و گرد تا بیضی میباشند و طعم بسیار خوبی دارد  . این رقم از خرمالو بدون گس میباشد . درختان مناسب مناطق معتدل و سردسیر میباشد . این درختان تا 4 متر رشد می کنند و میوه های زیبایی تولید می کند ...

نمایش سریع

نهال خرمالو گوجه ای

(0)
38,000تومان

نهال خرمالو گوجه ای خوراکی تعدادی از گونه های درختان در جنس Diospyros است. بیشترین کشت این گیاه خرمالوی آسیایی یا ژاپنی ، Diospyros kaki است. Diospyros در خانواده Ebenaceae استدر مکان های سردسیر و معتدل میباشد..

نمایش سریع

نهال سیب مخملی یا خرملو مخملی

(0)
1,000,000تومان

نهال سیب مخملی درختی از جنس Diospyros از درختان آبنوس و خرمالو است. میوه خوراکی آن دارای پوستی است پوشیده از خز ریز و مخملی که معمولاً مایل به قهوه ای مایل به قرمز و گوشتی نرم و خامه ای صورتی است با طعم و عطر قابل مقایسه با پنیر خامه ای میوه..

نمایش سریع

نهال سیب کِی یا خرمالو افریقایی

(0)
2,000,000تومان

نهال سیب کِی یا خرمالو افریقاییدرختی کوچک و متوسط ، بومی جنوب آفریقا است. توزیع آن از رودخانه کی در جنوب ، که از آن نام مشترک مشتق می شود ، گسترش می یابد ، از سمت شمال در امتداد ضلع شرقی قاره تا تانزانیا. این درخت تا -7 درجه می تواند دوام بیاورد..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)