نهال زغال اخته

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال زغال اخته باکو

(0)
400,000تومان

گیلاس کورنلیایی ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده داگ وود " بومی اروپای جنوبی و جنوب غربی آسیا است.این درختچه متوسط یا بزرگ برگریز یا درخت کوچک است که به 5 تا 12 متر بلندی رشد می کند و دارای شاخه های قهوه ای تیره و شاخه های سبز است.برگها  4-10 سانتی متر طول و 2-4 سانتی متر عرض ، با شکل تخم مرغی میباشد . گلها کوچک هستند (به قطر 5-10 میلی مت..

نمایش سریع

نهال زغال اخته ترکیه پایه رویشی

(0)
400,000تومان

در ترکیه و ایران در تابستان با نمک به عنوان میان وعده میل می شود و به طور سنتی در یک نوشیدنی سرد استفاده می شود . رقم هایی که برای تولید میوه در اوکراین انتخاب شده اند دارای میوه هایی به طول چهار سانتی متر هستند. این گیاه در اروپای شرقی از جهات مختلفی از جمله به عنوان داروی سنتی خورده می شود ولی رقم ترکیه به طول 1/5 سانتی متر می شود و قطر 2 سا..

نمایش سریع

نهال زغال اخته کانادایی درشت

(0)
400,000تومان

میوه این درختچه بزرگ تنها خوراکی خوشمزه است که در بریتیش کلمبیا در کانادایی دیده می شود . معمولاً با نام Cherry Cherry ، نام لاتین "توده cornus" شناخته می شودالبته امروزه به صورت زنیتی و خوراکی در کانادا کاشته می شود . بریتیش کلمبیا در اوایل بهار با انبوهی از گلهای زرد روشن در حال انفجار است و به دنبال آن گیلاس های قرمز خوشمزه در پاییز است که ظاهر ..

نمایش سریع

نهال زغال اخته ی ساقه قرمز یا بید قرمز - RED OSIER DOGWOOD

(0)
300,000تومان

زغال اخته ی ساقه قرمز" یا " بید قرمز" یا "زغال اخته آمریکایی" یکی از گیاهان گلدار از خانواده زغال اخته (Cornaceae) می باشد. این گیاه بومی سراسر شمال و غرب آمریکای شمالی، از آلاسکا تا نیوفاندلند می باشد.  خصوصیات گیاهشناسی:زغال اخته ی ساقه قرمز یا بید قرمز گیاهی درختچه ای خزاندار و در اندازه ی متوسط است که تا حدود 1.5 تا 4 متر ارتفاع و 3 تا 5 م..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)