نهال گیلاس

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال ساکورا گیلاس ژاپنی صورتی نایاب

(2)
1,500,000تومان

آنها بطور گسترده در مناطق معتدل نیمکره شمالی از جمله ژاپن ، تایوان ، کره ، سرزمین اصلی چین ، نپال ، هند ، پاکستان ، افغانستان ، ایران ، میانمار ، تایلند و سیبری غربی توزیع شده اند.همراه با گل داودی ، [احتراق مورد نیاز] شکوفه گیلاس گل ملی ژاپن به حساب می آید. تمام انواع درختان شکوفه های گیلاس میوه های کوچک ، میوه ای غیر قابل خوردنی  تولید ..

نمایش سریع

نهال ساکورا (گیلاس ژاپنی سفید نایاب)

(0)
1,500,000تومان

شناخته شده ترین گونه گیلاس ژاپنی ، Prunus serrulata است که معمولاً ساکروا نامیده می شود (桜 یا さ؛ さ く ら). … در کنار گل داودی ، شکوفه گیلاس گل ملی ژاپن به حساب می آید. تمام انواع درختان شکوفه های گیلاس میوه های کوچک ، میوه ای غیر قابل خوردنی یا گیلاس خوراکی تولید می کنند..

نمایش سریع

نهال گیلاس

(0)
70,000تومان

گیلاس میوه بسیاری از گیاهان جنس Prunus است و یک طبل گوشتی است. گیلاس های تجاری از ارقام مختلف گونه ها مانند شیرین Prunus avium و ترش Prunus cerasus حاصل می شود . دارای میوه های شیرین و خوشمزه میباشد . بومی مناطق سردسیر در اکثر نقاط جهان ..

نمایش سریع

نهال گیلاس باربادوس بالغ

(0)
1,000,000تومان

گیلاس باربادوس خوشمزه ، با بازده بالا ، آنتی اکسیدان Rich Acerola Cherry یک درختچه بزرگ و بوته ای یا درخت کوچک است که تا 20 فوت ارتفاع دارد و دارای پهنای باریک ، شاخه های کوتاه و موی کوتاه و یک تنه کوتاه است. گلها دارای 5 گلبرگ صورتی به رنگ اسطوخودوس است . میوه های خوشمزه ای که به تنهایی دو یا سه سانتی متر میرسند با پوستی نازک و براق و رن..

نمایش سریع

نهال گیلاس برزیلی بالغ وارداتی

(0)
3,000,000تومان

میزان رشد گیلاس برزیلی Grumichama بسته به نوع خاک ، نور خورشید ، دما و سایر عوامل بسیار متفاوت خواهد بود. این درختان قابلیت گلدانی نیز دارند . درختان پاکوتاه و پر باری میباشند..

نمایش سریع

نهال گیلاس برزیلی زرد بالغ

(0)
5,000,000تومان

نهال گیلاس برزیلی زرد درختچه کوتاه مناسب مناطق گرمسیری و معتدله است . میوه های پر باری تولید می کند . میوه های بسیار شیرین و خوشمزه میباشند . این رقم دارای میوه های زرد است که با گونه سیاه بسیار متفاوت میباشد..

نمایش سریع

نهال گیلاس تکدانه

(0)
70,000تومان

نهال گیلاس تکدانهگیلاس سیاه تارتاریان درختی زیبا به نظر می رسد که میوه ای عالی ارائه می دهد و به عنوان یک گرده افکن عالی برای بسیاری از انواع گیلاس عمل می کند. شما می توانید چندین گونه گیلاس را کاشته و از برداشت و تمیز تابستان لذت ببرید..

نمایش سریع

نهال گیلاس جزایر کارائیب بالغ مناسب شمال ایران

(0)
1,100,000تومان

این گیلاس به راحتی تا سرما -10 درجه را تحمل می کند  و این روند کاهش دما توسط تیم ردبازار هم امتحان شده طعم این میوه شباهت بسیار زیادی به گیلاس باربادوس و سورینام دارد در مناطق گرمسیر چهار فصل میوه میدهد..

نمایش سریع

نهال گیلاس خوشه ای فرانسوی

(4)
130,000تومان

گیلاس خوشه ای فرانسوی یک گونه که دارای نیاز خوابی کمتری نسبت به گونه های دیگر دارد . دارای میوه های خوشه ای موازی بسیار جذاب و خوش طعم است..

نمایش سریع

نهال گیلاس رجینا

(0)
80,000تومان

نهال گیلاس رجینا بهترین زمان برای کاشت گیلاس Regina عموما اواخر پاییز یا اوایل بهار است. محل کاشت را انتخاب کنید که در آن درخت در معرض حداقل شش ساعت از نور روز خورشید قرار داشته باشد. در غیر این صورت ، شکوفه ها ممکن است محدود باشد ، یا ممکن است اصلاً رخ ندهد. مانند تمام درخت های گیلاس ، گیلاس رژینا را باید در خاک مرطوب بکارید..

نمایش سریع

نهال گیلاس رودخانه هربرت

(0)
200,000تومان

نهال گیلاس رودخانه هربرت " نام گیاه شناسی آن Antidesma dallachyanum است. از خانواده Euphorbiaceae حاصل می شود. بیشتر از مربا ، ژله ، نوشیدنی و دسر استفاده می شود.بوته ای انبوه است و حدود 8 متر ارتفاع دارد. برگها کمی نرم تر و براق هستند . این میوه از بزرگترین خانواده Antidesma است. زمان گلدهی ماه دسامبر است و میوه ها در فوریه / مارس رسیده اندگی..

نمایش سریع

نهال گیلاس ریو گرَند

(0)
200,000تومان

نهال گیلاس ریو گرَند یک درختچه همیشه سبز بومی برزیل است که دارای میوه های کوچکی به رنگ قرمز تیره تا بنفش و دارای طعم گیلاس مانند است. این درخت مناسب مناطق گرمسیر و معتدل است..

نمایش سریع

نهال گیلاس زرد

(1)
100,000تومان

نهال گیلاس زرد از نظر خصوصیات زرد ، سفید یا خامه ای هستند. بیشتر انواع گیلاس زرد نسبت به مناطق USDA سخت است . در ایران نیز ارومیه بزرگترین تولید کننده گیلاس زرد میباشد . درختان سردسیر تا معتدل..

نمایش سریع

نهال گیلاس سورینام لولیتا

(3)
100,000تومان

 گیلاس سورینام سیاه بومی مناطق گرمسیری ومعتدله که دارای میوه های سیاه و شیرین است . تا 3 متر ارتفاع میگیردگیلاس سورینام(Eugenia uniflora) بررسی اجمالی گیلاس سورینام:گیلاس سورینام یک درختچه یا درخت کوچک با میوه های بسیار جالب است. این گیاه در کالیفرنیای جنوبی به خوبی رشد می کند، اما طعم میوه بسته به نوع آن کاملاً متغیر است.ظاهر گیلاس سورین..

نمایش سریع

نهال گیلاس سورینام چامبا

(2)
100,000تومان

نهال گیلاس سورینام درختچه ای بسیار زینتی همیشه سبز یا درخت کوچک  که معمولاً تا 20 پا بالغ می شود. تحمل هرس در مورد پرچین را دارند .گلهای ظریف کوچک و سفید در سال چندین بار تولید می شوند و اغلب در کنار میوه ها گلهایی را مشاهده خواهید کرد. گیلاس ها کاملاً لوب هستند و به رنگ سبز شروع می شوند و در تمام سایه های نارنجی تغییر می کنند تا زمانی که..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)