نهال نارنج

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال نارنج ابلق

(0)
150,000تومان

نهال نارنج ابلق دارای برگ های به رنگ سبز و زرد میباشد و دارای میوه های نسبتا متوسط که ابلق میباشد .این میوه های طعم ترشی دارد و طعم دهنده مناسب برای غذاها میباشد . در جنوب شرق آسیا مورد استفاده در آشپزی قرار میگیرد..

نمایش سریع

نهال نارنج اژدها

(0)
150,000تومان

نهال نارنج اژدها این درخت به صورت زینتی کاشته می شود . دارای تیغ های بسیار بلندی میباشند و میوه های کوچکی تولید می کند . این درخت در پاییز خزان می کند و در بهار با شکوفه های بی شمار بسیار زیبا میشود . مناسب مناطق سرد سیر و معتدل و گرمسیری میباشد..

نمایش سریع

نهال نارنج درشت

(0)
150,000تومان

نهال نارنج درشت : پرتقال تلخ ، پرتقال سویل ، پرتقال ترش ، پرتقال bigarade یا نارنج مارمالاد به یک درخت مرکبات و میوه آن اشاره دارد. بومی جنوب شرقی آسیا است و توسط انسان در بسیاری از نقاط جهان رواج یافته است...

نمایش سریع

نهال نارنج شیرین چین

(0)
155,000تومان

نهال نارنج شیرین چین درخت نارنج چینیوتوت تمر برای قرن ها در حال رشد در مدیترانه شناخته شده است.میوه ها در بیشتر سال روی درخت آویزان می شوند و این درخت بسیار زینتی است. درخت گل و گیاهان بسیار خوبی از میوه های نارنجی کوچک با بذر متوسط می کند.میوه شیرین و اسیدی میباشند . ابته در چین بسیار دیده می شود . ..

نمایش سریع

نهال نارنج مینیاتوری استرالیایی چهار فصل

(0)
150,000تومان

نهال نارنج مینیاتوری استرالیایی درختی نیمه گرمسیری دارای میوه های به اندازه گردو میباشد . این میوه های دارای عطر و طعم فوق العاده ای میباشد و در استرالیا از آب نارنج شکر و آب " شربت بسیار خوش طعمی ساخته می شود . تحمل سرما تا -5 درجه را دارداین رقم بسیار معطر میباشد و چهار فصل میوه دارد..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)