نهال سیب

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال سیب آبی (میوه زنگوله ای صورتی پیوندی)

(0)
5,000,000تومان

نهال سیب آبی یا میوه زنگوله ای صورتی پیوندی این رقم پیوندی بوده و کاملا بالغ میباشد . دما زیر 10 درجه را تحمل نمی کند . ..

نمایش سریع

نهال سیب آبی (میوه زنگوله ای صورتی)

(0)
400,000تومان

نهال سیب آبی یا میوه زنگوله ای صورتی گونه ای از درخت گیلاس قلم مو است. نامهای رایج آن شامل سیب گلاب پر آب است. نام هایی مانند "سیب آب" و "میوه زنگ" ممکن است به هر گونه Syzygium که برای میوه آن رشد کرده است اشاره کند. این درخت به دلیل چوب و میوه های خوراکی خود کشت می شود.این درخت نیاز به باران شدید دارد و می تواند در زیستگاه های گرمسیری زنده بماند ،..

نمایش سریع

نهال سیب آبی یا میوه زنگوله ای قرمز

(0)
400,000تومان

سیب بل یک نام مشترک برای چندین گیاه است و ممکن است به این موارد اشاره داشته باشد: Passiflora laurifolia ، گونه ای در خانواده Passifloraceae بومی شمال آمریکای جنوبی و آمریکای جنوبی جنوبی.بومی مناطق گرمسیری میباشد . تا 4 متر رشد می کند..

نمایش سریع

نهال سیب آبی یا میوه زنگوله ای قرمز پیوندی

(0)
5,000,000تومان

نهال سیب آبی یا میوه زنگوله ای قرمز پیوندی یک درخت گرمسیری است که به طول 12 متر (39 فوت) بلند است و دارای برگهای همیشه سبز 10-25 سانتی متر (4 تا 10 اینچ) بلند و 5--10 سانتی متر (2-4 اینچ) گسترده است. برگها بیضوی هستند ، اما در پایه گرد هستند. هنگام خرد شدن آنها معطر هستند. تنه نسبتاً کوتاه است ، و تاج گسترده ای - در عین حال باز - از درخت شروع می کن..

نمایش سریع

نهال سیب تائو متسو ژاپنی

(0)
250,000تومان

نهال سیب تائو متسو ژاپنی بومی اوساکا میباشد . میوه های این درخت صورتی میباشد و بسیار ترد و شیرین میباشد . این رقم از سیب بسیار معطر است و بسیار مورد نظر مردم ژاپن است . تا -35 درجه دما را تحمل می کند..

نمایش سریع

نهال سیب ترش سبز جنگلی

(4)
300,000تومان

نهال سیب ترش سبز جنگلیدرختان سیب در سراسر جهان کشت می شوند و بیشترین گونه رشد یافته در جنس Malus هستند. این درخت در آسیای مرکزی سرچشمه گرفته است ، جایی که جد وحشی آن ، Malus sieversii ، امروز هنوز هم یافت می شود.سیب ترش جنگلی دارای میوه های نسبتا کوچکی میباشد که به رنگ سیب رنگ است و میوه های پرباری تولید میکنند.در گیلان جنگل های تالش به صورت خودرو ..

نمایش سریع

نهال سیب تو سرخ

(2)
165,000تومان

سیب هایی با گوشت قرمز داخل (و همچنین بیرون) در بعضی از مناطق آسیای میانه به طور طبیعی رشد می کنند . این سیب ها دارای طعم ترش و شیرین میباشند در صورت رسیدن به صورت کامل شیرین میشوند . تحمل سرما را به خوبی دارند . مناسب مناطق سردسیر و معتدل میباشند..

نمایش سریع

نهال سیب جاوه سبز

(0)
900,000تومان

نهال سیب جاوه سبز بومی منطقه ای که شامل جزایر ساندای بزرگ ، شبه جزیره مالایا و جزایر آندامان و نیکوبار است ، اما در دوران ماقبل تاریخ به منطقه وسیع تری معرفی شده است و در حال حاضر به طور گسترده در مناطق استوایی کشت می شود. این رقم دارای گوشت سبز میباشد و میوه های درشتی به اندازه گلابی تولید می کند . بومی مناطق گرمسیری میباشد و توانایی تحمل دما..

نمایش سریع

نهال سیب جاوه سبز پیوندی

(0)
5,500,000تومان

نهال سیب جاوه سبز پیوندی گلها به رنگ سفید تا زرد مایل به سفید به قطر 2.5 سانتی متر (1 اینچ) با چهار گلبرگ و ساقه های بیشمار است. آنها در غلافهای بین 3 تا 30 در نزدیکی نکات شعبه تشکیل می شوند. میوه حاصل یک توت خوراکی شکل ، زیتونی شکل است ، با رنگهایی از سفید ، سبز کمرنگ ، یا سبز تا قرمز ، بنفش یا قرمز ، تا بنفش عمیق یا حتی سیاه. این میوه در گیاهان و..

نمایش سریع

نهال سیب جاوه سفید پیوندی

(0)
5,500,000تومان

 نهال سیب جاوه سفید پیوندی عطر و طعم آن شبیه گلابی برفی است و نسبت مایع به گوشت سیب موم با هندوانه قابل مقایسه است. این مش خوراکی است اما بدون بو است. رنگ آب آن به رقم بستگی دارد؛ ممکن است بنفش تا کاملاً بی رنگ باشد. بومی مناطق گرمسیری میباشد . با رطوبت بالا و خاک مرغوب..

نمایش سریع

نهال سیب جرومین

(0)
200,000تومان

نهال سیب جرومین رنگ خوب ، سختی خوب و طعم آبدار شیرین کیفیت بالا و قابلیت تجاری میباشدمناسب مناطق سردسیر ایران ..

نمایش سریع

نهال سیب دریاچه (سیب گرمسیر)

(0)
350,000تومان

نهال سیب دریاچه (سیب گرمسیر) یک درخت میوه گرمسیری در خانواده Annonaceae است ، در همان جنس Soursop و Cherimoya. نامهای رایج عبارتند از: سیب استخر ، سیب تمساح (به اصطلاح زیرا تمساح های آمریکایی اغلب میوه را می خورند) ، سیب باتلاق ، چوب پنبه ، بابون و سیب میمون. [1] این درخت بومی فلوریدا در ایالات متحده ، کارائیب ، آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقای..

نمایش سریع

نهال سیب دریاچه بنفش (سیب گرمسیر)

(0)
350,000تومان

نهال سیب دریاچه بنفش (سیب گرمسیر) که در فلوریدا یافت می شود . در باتلاق ها و مناطق دور افتاده یافت می شود . یک میوه گرمسیری و نیمه گرمسیری میباشد . بعد از کاشت می تواند بعد از 3 سال به میوه برسد ..

نمایش سریع

نهال سیب دریاچه سفید فلوریدا (سیب گرمسیر)

(0)
350,000تومان

نهال سیب دریاچه سفید فلوریدا (سیب گرمسیر) بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری میباشد . در امریکا نیز به وفور یافت می شود . به ان سیب تمساح یا سیب میمون نیز گفته می شود . میوه های ان طعمی شبیه به شوگر اپل دارد و بسیار شیرین و خوش طعم است..

نمایش سریع

نهال سیب دو رنگ فرانسه

(0)
200,000تومان

نهال سیب دو رنگ فرانسه بومی فرانسه است دارای دو رنگ زرد و قرمز میباشد که به این دلیل بسیار خاص میباشد . این سیب دارای طعم فوق العاده ای میباشد . شیرین و عطری واقعا جذاب این سیب تا 5 متر رشد می کند ...

نمایش 1 تا 15 از 47 (4 صفحه)