نهال پرتقال

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال اورنج بری یا پرتقال صورتی

(0)
3,000,000تومان

اورنج بِری اورنج بِری یکی از گیاهان گلدار از خانواده ی مرکبات است که در نواحی گرمسیر جنوب شرقی آسیا و شمال استرالیا گسترش دارد. این درخت به خاطر میوه های خوراکی و صورتی رنگش کشت می شود. در نواحی معتدله می توان این درخت را در گلخانه پرورش داد. ..

نمایش سریع

نهال بالنگ یا ترنج

(0)
85,000تومان

بالنگ مرکبات یک میوه مرکبات بزرگ معطر با پوست غلیظ است. این یکی از میوه های مرکبات اصلی است که از آن ، انواع دیگر مرکبات از طریق زایمان ترکیبی طبیعی یا ترکیبی مصنوعی تولید می شود. گرچه ارقام مرکبات انواع مختلفی از فرمهای بدنی را به خود اختصاص می دهند ، اما همه از نظر ژنتیکی به هم نزدیک هستند..

نمایش سریع

نهال پرتقال ابلق

(0)
200,000تومان

نهال پرتقال ابلق بومی چین و ویتنام است . دارای طعمی شیرین و پوست میوه و برگ های درخت به صورت ابلق و زیبا هستند . که می توان از آنهای به عنوان گیاه زینتی نیز نام برد . طعم آن شیرین و ملس است . نهال های پیوندی میباشند و قابلیت گلدانی به صورت پاکوتاه نیز هستند . ..

نمایش سریع

نهال پرتقال اورلاندو

(0)
70,000تومان

نهال پرتقال اورلاندو : مرکبات به ویژه پرتقال ها بخش عمده ای از اقتصاد فلوریدا هستند. فلوریدا بیشتر میوه مرکبات مرکبات را در ایالات متحده تولید می کند (در سال 2006 ، 67 درصد کل مرکبات ، 74 درصد پرتقال ها ، 58 درصد نارنگی ها و 54 درصد گریپ فروت).این میوه هم بومی مناطق جنوبی امریکاست . این رقم بسیار ترش است و می توان از آن برای استفاده در غذا ها نیز ا..

نمایش سریع

نهال پرتقال تابستانه لبنانی

(0)
65,000تومان

نهال پرتقال تابستانه لبنانی مانند پرتقال والنسیا میوه های خود را در فصل تابستان برای مصرف میرساند و خصوصیت جالل این درخت این است که در تابستان هم پرتقال خواهید داشتمناسب براب مناطق گرمسیر و معتدل..

نمایش سریع

نهال پرتقال تابستانه والنسیا

(4)
65,000تومان

نهال پرتقال تابستانه والنسیا: این نوع پرتقال بر عکس انواع پرتقال در تابستان به میوه دهی میرسد . پرتقال والنسیا یک پرتقال شیرین است. این نخستین بار توسط ویلیام ولفسکیل پیشگام زراعت و توسعه دهنده زمین در اواسط قرن نوزدهم در مزرعه خود در سانتا آنا ، کالیفرنیای جنوبی ، ایالات متحده ، آمریکای شمالی ، هیبریدا شد...

نمایش سریع

نهال پرتقال تامسون خونی

(0)
75,000تومان

پرتقال خون  (Citrus × sinensis) با رنگ زرشکی ، تقریباً رنگی از خون است ... این گوشت هنگام رشد میوه با دماهای کم در طول شب ، رنگ قرمز مشخص خود را ایجاد می کند. ... "مورو تامسون" پر رنگ ترین رنگ پرتقال های خون است ، با گوشتی قرمز و عمیق و پوستینی با سرخ قرمز روشن...

نمایش سریع

نهال پرتقال خاردار

(0)
40,000تومان

پرتقال خاردار دارای تیغ های بلندی هستند که ارتفاع آنان بیش از 3 متر نمی رسند . این درختان دارای میوه های ترشی هستند و در زمستان خزان می کنند . بیشتر به صورت زینتی کاشته می شود . ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال پرتقال خونی تاراکو

(0)
80,000تومان

نهال پرتقال خونی تاراکو بزرگترین نوع پرتقال در ژاپن است . دارای پوست نارنجی و گوشتی قرمز است . این رقم بسیار شیرین درختچه های تا 3 متر رشد می کنند . ..

نمایش سریع

نهال پرتقال خونی سانگوینلو

(0)
75,000تومان

نهال پرتقال خونی سانگوینلو این گونه در امریکا سال 1950 یافت شد . میوه های متوسط و پوستی نارنجی تا قرمز و گوشتی قرمز دارد . میوه های شیرین تا اسیدی بستگی به زمان رسیدن دارد..

نمایش سریع

نهال پرتقال خونی ژاپنی غول آسا

(0)
85,000تومان

نهال پرتقال خونی ژاپنی غول آسا محبوب ترین نوع پرتقال ژاپنی است که عموماً به عنوان kan شناخته می شوند (برخی دیگر از انواع پرتقال ها iyokan ، ponkan و غیره هستند). ... ژاپن یک تولید کننده بزرگ میکان است و میکان یکی از معدود میوه های ژاپنی است که در مقادیر قابل توجهی صادر می شود...

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال پرتقال زینتی

(0)
75,000تومان

در درختان همیشه سبز رشد می کند و بومی چین است. آنها به ارتفاعات 8 تا 15 پا می رسند و توانایی کاشت در گلدان را نیز دارند . ..

نمایش سریع

نهال پرتقال عربیک

(0)
74,000تومان

نهال پرتقال عربیک بومی مناطق نیمه گرمسیری میباشد دارای میوه های به اندازه تامسون است . میوه بسیار شیرین میباشند . درختچه های پیوندی و پاکوتاه میباشند ..

نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)