نهال درختان میوه دار

حالت نمایش:
نمایش سریع

مجموعه کاشت انگور محلی

(0)
35,000تومان

مجموعه کامل کاشت  بستر مناسب برای کاشت بذر به مقدار نیاز گلدان و زیر گلدانی برای کاشت و به همراه طریقه کاشت و داشت و نگهداری از گیاه فوق نیز ارسال می شود..

نمایش سریع

نهال آلبالو مجاری دیر رس فرانسوی

(0)
35,000تومان

نهال آلبالو مجاری دیر رس در اصل فرانسوی، برای تهیه مربا و کمپوت و میوه آن برنگ قرمز تیره است که شکل درشت گرد و دم کوتاهی دارد،هفته ی آخر خرداد برداشت آن است. این گونه از گیلاس میباشد که میوه های اسیدی دارد دارای گل های بسیار زیبایی میباشد . دیر رس بودن این درخت بسیار مناسب  میباشد که سرما های ناگهانی بهار را به خوبی رد می کند..

نمایش سریع

نهال آلبالو مجلسی (Sour Cherry)

(0)
30,000تومان

نهال آلبالو مجلسی (Sour Cherry) گونه ای از Prunus Cerasus (گیلاس) است که بومی بسیاری از اروپا و جنوب غربی آسیا است. از خانواده نزدیکر گیلاس شیرین (Prunus avium) ارتباط دارد ، اما دارای میوه ای است که اسیدی تر است. این رقم دارای میوه های درشتی میباشد ...

نمایش سریع

نهال آلبالو گوشواره ای

(0)
40,000تومان

نهال آلبالو گوشواره ای رقم امریکایی که هر خوشه دارای 4 تا 5  گروه میوه دارد . این رقم دارای میوه های درشت و هسته کوچکی هست . گلها خود گرده افشان میباشند ولی اگر در کنار یک درخت گیلاس کاشته شود بهترین میوه ها تولید خواهد کرد .درختان تا 5 متر رشد خواهد می کند . مناسب مناطق سردسیر و معتدل میباشد..

نمایش سریع

نهال آلبالو گیسی

(0)
40,000تومان

رنگ ان قرمزومزه ترش و میوه ان نسباتا ریزو خیلی پربار میباشد.این رقم  درخت پایه کوتاهی دارد با برگ دهی زیادآلبالو گیسی یا خوشه ای در آب و هوایی سردسیر و معتدل کاشته شود .میوه ها کمی کوچک است ولی بسیار پر بار است . ..

نمایش سریع

نهال آلو امریکایی

(0)
35,000تومان

نهال آلو امریکایی درختچه ای باریک یا درخت کوچک با تنه کوتاه ، بسیاری از شاخه های گسترده ، تاج پهن ، گل های سفید بزرگ و برجسته و آلوهای قرمز. آلو آمریكا درختی كوچك  دارد با گلهای معطر و سفید رنگی .  میوه ای که در زیر می آیند به رنگ قرمز تا سیاه و براق و روشن در ماه اوت یا سپتامبر رسیده است. میوه ها بسیار درشت هستند و مناسب تازه خ..

نمایش سریع

نهال آلو خاکی

(0)
40,000تومان

گوجه سبز خصوصیات گیاهشناسی:   گوجه سبز گروهی از کولتیوارهای آلوهای اروپایی هستند. این گیاه اولین بار در فرانسه پرورش یافت. گوجه یا گوجه سبز نام درختی است از تیره ی گل سرخیان که میوه ی آن کوچک و آبدار، دارای پوست نازک به رنگ سبز یا سرخ و یک هسته ی سخت است.&nbs..

نمایش سریع

نهال آلو دامسون

(0)
60,000تومان

نهال آلو دامسون ، که باستانی نیز به آن "damascene" گفته می شود ، یک میوه  خوراکی  ، زیرگونه ای از درخت آلو است.در سراسر اروپا یافت می شود ، اما نام "damson" برگرفته از رایج ترین فرم هایی است که بومی انگلیس است.این آلو دارای میوه های بیضی و تیره میباشد . این درخت در تا 4 متر ارتفاع میگیرد و در شهر های سردسیر بهترین عملکرد را خواهد داشت ...

نمایش سریع

نهال آلو سرخ نیمه گرمسیری ویتنامی

(0)
100,000تومان

نهال آلو سرخ نیمه گرمسیری ویتنامی در چین و شمال ویتنام به کاشته میشود . این رقم دارای گوشتی قرمز و میوه های تقریبا درشتی میباشد . از ان در تولید سس و تازه خوری استفاده می شود . درختان این الو تا  3 متر رشد می کنند و توانایی در اکثر مناطق ایران را دارند . این درخت پر بار میباشد ..

نمایش سریع

نهال آلو قطره طلا (Mirabelle plum)

(0)
25,000تومان

نهال آلو قطره طلا (Mirabelle plum) این رقم بومی فرانسه میباشد . میوه های طلایی رنگی تولید می کند و به بزرگی گردو میباشد . تا 4 متر رشد می کند و درختی پرباری میباشد . در مناطق شمالی ایران بهترین شرایط را برای رشد این درخت محیاست..

نمایش سریع

نهال آلو ناتال بالغ (Natal Plum)

(1)
1,000,000تومان

نهال آلو ناتال بالغ (Natal Plum) درختچه ای بومی آفریقای جنوبی است. معمولاً به عنوان آلو ناتال و در آفریقای جنوبی عدد بزرگ شناخته می شود. در زولو و همچنین در قبیله بانتو اوگاندا به آن Amathungulu یا umThungulu oBomvu گفته می شود. در افریقایی میوه به نام noem-noem گفته می شود.این درخت بومی مناطق گرمسیری و متعدل مثل شمال ایران است . میوه ها ترش و شیری..

نمایش سریع

نهال آلو کریسمس بالغ

(0)
1,000,000تومان

نهال آلو کریسمس بالغ گونه ای از درختچه ها یا درختان کوچک بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آفریقا ، استرالیا و آسیا است. تا همین اواخر حدود 100 گونه ذکر شده بودند ، اما بیشتر آنها به وضعیت مترادف منتقل شده اند یا به جنس های دیگر ، مانند Acokanthera اختصاص یافته اند. آنها خارهای صاف و تیز دارند که اغلب قابل توجه هستند.برگهای آن غنی ، براق ..

نمایش سریع

نهال آلو گیلاسی

(0)
30,000تومان

نهال آلو گیلاسی گونه ای از آلو است که با نام های رایج آلو گیلاس و آلو میرووبالان شناخته می شود. بومی اروپای جنوب شرقی و آسیای غربی است و در جزایر بریتانیا و مناطق پراکنده در آمریکای شمالی طبیعی است ..

نمایش سریع

نهال آلوچه درشت

(0)
25,000تومان

نهال آلوچه درشت دارای میوه های سبز ابتدا و در نهایت به رنگ قرمز تبدیل میشود . در شمال ایران این رقم از وقتی سبز میباشد استفاده می شود که به آن گوجه سبز نیز می گویند . این درختان در گیلان به وفور یافت می شود ...

نمایش سریع

نهال آلوچه سبز شمالی

(0)
25,000تومان

نهال آلوچه سبز شمالی در گیلان در جنگل های به صورت خودرو یافت میشود . توسط انسان و جانوران خورده می شود . مردم گیلان از آن به صورت خام یا با تبدیل به رب آلو در غذاهای سنتی استفاده می شود . ..

نمایش 1 تا 15 از 281 (19 صفحه)