گل لیلیوم

حالت نمایش:
نمایش سریع

لیلیوم سفید معطر هلندی

(0)
155,000تومان

لیلیوم سفید معطر هلندیلیلیوم (اعضای آن نیلوفرهای واقعی هستند) جنس گیاهان گلدار علفی است که از لامپ ها رشد می کنند ، همه دارای گلهای برجسته و بزرگی هستند. نیلوفرها گروهی از گیاهان گلدار هستند که از نظر فرهنگ و ادبیات در بیشتر نقاط جهان دارای اهمیت هستند. بیشتر گونه ها بومی نیمکره معتدل شمالی هستند ، گرچه دامنه آنها به نیمه گرمسیری شمالی گسترش می یاب..

نمایش سریع

لیلیوم صورتی معطر هلندی

(0)
155,000تومان

لیلیوم صورتی معطر هلندی به عنوان زنبق عید پاک شناخته می شود زیرا در مسیحیت ، نمادی از رستاخیز مسیح است ، که در طول Eastertide جشن گرفته می شود. این رقم از لیلیوم معطر بوده و یک گیاه چند ساله میباشد..

نمایش سریع

لیلیوم قرمز معطر هلندی

(0)
155,000تومان

لیلیوم قرمز معطر هلندیL. longiflorum var. eximium ، بومی جزایر Ryukyu ، بلندتر و نیرومندتر است. این گیاه بطور گسترده برای گلهای بریده شده کشت می شود. این دوره از شکوفه های نامنظم در طبیعت برخوردار است و از این امر در کاشت مورد سوء استفاده قرار می گیرد و این امکان را فراهم می آورد که مجبور شود در دوره های خاصی مانند عید پاک برای گلکاری کند. با این ح..

نمایش سریع

لیلیوم نارنجی معطر هلندی

(0)
155,000تومان

لیلیوم نارنجی معطر هلندیگیاهان از 50 سانتی متر (20 اینچ) تا 1 متر (3 فوت 3 اینچ) قد رشد می کنند. آنها دارای برگهای بیضی بلند هستند و ورید وارد جهت افقی می شود. از آوریل تا ژوئن ، فصل گلدهی گیاه ، در بالای ساقه گلهای سفید خالص تولید می کند. ساقه یک شکل استوانه ای دارد و قطر آن در حدود 5 سانتی متر (2.0 اینچ) است...

نمایش سریع

لیلیوم گلدن معطر هلندی

(0)
155,000تومان

لیلیوم گلدن معطر هلندیLilium longiflorum (به ژاپنی: テ ッ ポ ウ ユ リ ، Teppōyuri) ، که اغلب به آن سوسن عید پاک گفته می شود ، یک گیاه بومی و بومی جزایر تایوان و ریوکیو (ژاپن) است. این رقم دارای گل های طلایی رنگ میباشد و مناسب مناطق سردسیر است . اگر در مکانی خشک زمستان گذرانی کند سال آینده در بهار هر سال گل میدهد..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)