گل های آپارتمانی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بوته آگلونما قرمز مجستی نایاب

(0)
650,000تومان

بوته آگلونما قرمز مجستیمحیط خاک: - 40٪ خاک گلدان + 25٪ کوکوپیت + 25٪ کود آلی / ورمی کمپوست + 5٪ تراشه ذغال + 5٪ پرلیت.آبیاری: - فقط پس از خشک شدن کامل خاک.محل قرارگیری: - در محیط داخلی در نور متوسط تا کم با گردش هوا / تهویه طبیعی خوب.نور خورشید: بدون نور مستقیم خورشید است..

نمایش سریع

بوته برگ انجیری (Swiss cheese plant)

(3)
120,000تومان

بوته برگ انجیری (Swiss cheese plant) گونه ای از گیاهان گلدار بومی در جنگل های گرمسیری جنوب مکزیک ، از جنوب تا پاناما است. این گیاه در بسیاری از مناطق گرمسیری معرفی شده است ، و در گونه های خفیف ، سیشل ، جزیره Ascension و جزایر جامعه به گونه ای کاملاً تهاجمی تبدیل شده است.البته در شمال ایران نیز در حیاط به خوبی رشد می کند فقط باید در مکان سایه کاشته ..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال باباآدم ساقه قرمز

(0)
300,000تومان

Alocasia (گوش فیل) گیاهان چند ساله ریزوماتوز یا غده ای همیشه سبز مقاوم ، دارای برگهایی درام ، بزرگ و به شکل پیکان است. به صورت  ایستاده (برخلاف گیاهان کلوکازیا) ، آنها بسیار زیبا هستند ، به نظر می رسد یک گیاه می تواند تمام زیبایی را برای شما به ارمغان بیارداین گیاه دارای ساقه های قرمز رنگ‌میباشد و مقاومت خوبی به سرما تا -۳ درجه دارد..

نمایش سریع

نهال برگ انجیری ابلق

(7)
5,400,000تومان

برگ انجیری ابلق..

نمایش سریع

نهال میوه مونسترا دیلیسوسا غول آسا

(0)
190,000تومان

برگهای این گیاه پهن و دارای بریدگی‌های عمیق می‌باشد. هوای گرم و مرطوب ، ایده آل آنهاست. تغییرات درجه حرارت را به راحتی می‌پذیرند. ریشه‌های هوایی آنها احتیاج به تغذیه و تکیه گاه خزه‌دار دارند این گونه دارای ۵۰ گونه همیشه سبز بالا رونده است که به وسیله ریشه های هوایی خود که از گرهها..

نمایش سریع

نهال پتوس یخی

(0)
60,000تومان

Epipremnum aureum گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده arum Araceae ، بومی Mo'orea در جزایر جامعه پلیynia فرانسه استاین گونه در مناطق معتدل یک گیاه بزرگ محبوب است ، اما در جنگل های گرمسیری و نیمه گرمسیری در سرتاسر جهان ، از جمله شمال استرالیا ، آسیای جنوب شرقی ، آسیای جنوبی ، جزایر اقیانوس آرام و هند غربی ، که در آنجا باعث آسیب شدید اکولوژیکی در آن ش..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)