بذر گل های رونده

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نیلوفر اسپلندید باینوید

(0)
8,500تومان

نیلوفر اسپلندید باینوید گیاه بوته ای چند ساله باشکوه با پایه چوبی و بسیاری از شاخه های بدون برگ و چند ساله میباشد.برگها: مویی-خطی یا براقگل ها: قطر 2-3 سانتی متر ، صورتی روشن تا صورتی تیره ، بسیاری در شاخه های جانبی  برجسته میباشندگلدهی: آوریل تا آگوستزیستگاه: مناطق کوهستانی و خالی از سکنهبومی اردن ، قبرس ، یونان ، تونس و بخش عمده ای از مدیترا..

نمایش سریع

بذر نیلوفر الگانس ابلق

(0)
8,000تومان

 نیلوفر الگانس ابلق دارای گل های صورتی رنگ که با برگهای ابلق خود میدرخشد . این رقم دارای گل های صورتی زیایی میباشد که در کل تابستان با گل های خود خودنمایی میکند . این رقم از گل بعد از سرما بهاره کاشته میشود و به صورت فصلی در تمام مناطق ایران قابل کشت است . البته در مناطق گرمسیری این پیچ دائمی میباشد ...

نمایش سریع

بذر نیلوفر بنفش مخملی

(0)
9,000تومان

 نیلوفر بنفش مخملی بومی مکزیک و آمریکای مرکزی است. گیاه مانند تمام نیلوفر ها صبحگاهی خود پیچ میباشد  و به ارتفاع 2-3 متر (6 فوت 7 در 9 فوت و 10 اینچ) رشد می کند. برگها به شکل قلب و ساقه ها با موهای قهوه ای پوشیده شده است. گلها به شکل ترومپت ، عمدتاً آبی تا بنفش یا سفید ، و قطر 3-6 سانتی متر (1.2 تا 4/4 اینچ) هستنداین گل در مکان آفتابی بهت..

نمایش سریع

بذر نیلوفر صورتی

(0)
8,000تومان

گونه ای در جنس Ipomoea ، بومی مکزیک و آمریکای مرکزی است. گیاه مانند تمام ارقام نیلوفر  پیچ میباشد و به ارتفاع 2-3 متر (6 فوت 7 در 9 فوت و 10 اینچ) بلند میشود. برگها به شکل قلب و ساقه ها با موهای قهوه ای پوشیده شده است. گلها به شکل ترومپت ، عمدتاً آبی تا بنفش یا سفید و قطر 3-6 سانتی متر (1.2 تا 4/4 اینچ) هستند.این گل چندساله میباشد ولی در مناطق..

نمایش سریع

بذر نیلوفر صورتی مخملی

(0)
8,500تومان

Deep Pink Morning Gloryااااانیلوفر مخملی صورتی که با رنگ خیره کننده خود در وقت طلوع آفتاب یک منظره فوق العاده را برای شما نمایان میکند . این گل زیبا در تمام مناطق ایران به صورت فصلی قابل کاشت است و میتوانید رقم های دیگر این گل را در ردبازار سرچ کنید . برای یافتن روش کاشت به وبلاگ ردبازار مراجعه کنید ...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر پیچک رونده استکانی (Cobaea scandens)

(0)
5,000تومان

پیچک رونده استکانی Cobaea scandens پیچکی یکساله و زیبا با گل های درشت  زنگوله ای یا استکانی که رشد سریعی دارد  و  تا ارتفاع  3 متر رشد می کند. در شب هاعطر بسیار خوش بویی دارد. مناسب برای گلدان بالکنی، نمای جلو ساختمان و فنس. نیاز به نور:  آفتاب کامل خاک مناسب:  انواع خاک  با زهکش خوب نیاز به آب..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بوته رز رونده دیوید آستین کمیاب

400,000تومان

بوته رز رونده دیوید آستین کمیاب .  دیوید چارلز هنشاو آستین OBE یک پرورش دهنده و نویسنده گل سرخ بریتانیایی بود که در Shropshire ، انگلستان زندگی می کرد. تأکید وی روی پرورش گل رز با شخصیت و رایحه گلهای قدیمی باغ بود اما با توانایی تکرار گل و طیف گسترده ای از رنگهای گلهای مدرن مانند چایهای ترکیبی و فلوربونداس..

نمایش سریع

بوته گل رونده پیچ اناری (Trumpet vine)

(6)
150,000تومان

 بوته گل رونده پیچ اناری (Trumpet vine) گونه ای از گیاهان گلدار خانواده Bignoniaceae است که بومی شرق ایالات متحده است و در مناطقی از غرب ایالات متحده و همچنین در انتاریو ، بخش هایی از اروپا و مناطق پراکنده در آمریکای لاتین طبیعی شده است...

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)