بذر گیاهان گوشتخوار

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر دروزا (گیاه حشره خوار) شبنم خورشید

(0)
10,000تومان

بذر دروزا شبنم خورشید: Drosera ، که معمولاً به عنوان خورشیدی شناخته می شود ، یکی از بزرگترین جنس گیاهان گوشتخوار است و دارای حداقل 194 گونه است. این اعضای خانواده Droseraceae حشرات را با استفاده از غددهای مخاطی مخاطی که روی سطوح برگ آنها پوشانده شده اند ، جذب می کنند ، اسیر می کنند و هضم می کنند...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر دروزا شبنم خورشید سبز

(0)
6,000تومان

دروزا شبنم خورشید سبز  گیاهان علفی چند ساله (یا به ندرت سالانه) هستند ,و بومی مناطق گرمسیری تا معتدل و حتی در اتریش که سردسیر میباشد نیز به صورت طبیعی یافت می شود . ..

نمایش سریع

بذر گیاه گوشت خوار کوزه ای خال دار

(0)
10,000تومان

گوشت خوار کوزه ای خال دار جنس گیاهان گوشتخوار است ، همچنین به عنوان گیاهان  گرمسیری شناخته می شود .این جنس حدود 170 گونه  میباشند و  تعداد زیادی هیبرید طبیعی  هستند. اعم از جنوب چین ، اندونزی ، مالزی و فیلیپین. از غرب به ماداگاسکار (دو گونه) و سیشل (یک). از جنوب به استرالیا (سه) و کالدونیای جدید (یک). و از شمال به هند (یک) ..

نمایش سریع

بذر گیاه گوشت خوار کوزه ای سبز

(0)
10,000تومان

یک گیاه گوشت خوار  گرمسیری است که در فیلیپین بومی است. فقط از مناطق ساحلی در ارتفاع کم شناخته شده است و از دیناگات ، سامار و تعدادی جزایر اطراف آن ثبت شده است.epithet special viridis به معنای لاتین "سبز" است و به رنگ معماری نپتس کوزه های  زرد مایل به سبز اشاره دارد که بدون توجه به قرار گرفتن در معرض آفتاب نگهداری می شود...

نمایش سریع

بذر گیاه گوشت خوار کوزه ای قرمز

(0)
10,000تومان

گیاه گوشت خوار کوزه ای قرمز یک گیاه گوشت خوار گرمسیری است که در استان سورات ثانی ، تایلند ، جایی که در نزدیکی سطح دریا در سواحل ساحلی و چمنزارها رشد می کند .t خاص از نام استان سورات ثانی و انتهای لاتین -ensis گرفته شده است ،این رقم دارای کوزه های قرمز است و باید از خاک های هوموسی در دمای بالا دور از نور آفتاب نگهداری شود .نیاز رطوبتی نیز باید بالا ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر گیاه گوشتخوار دروزرا ساندیو

(0)
5,000تومان

جهت تأمین ازت مورد نیاز ش به تله گذاری و شکار حشرات و عنکبوتیان مبادرت می ورزد تله در گیاه گوشتخوار دروزرا از نوع چسبنده و به دو فرم لوله ای و بشقابی میبا شد که بیشتر سطح گیاه را می پوشاند تله برگ با ترشح شهدی چسبنده و عطر آگین بعنوان طعمه ، حشره و شکار را جذب خود مینماید حشره در تماس با تله برگ دروزرا به شهد آن می چسبد سپس تله برگ به آرامی شروع به..

نمایش سریع

بذر گیاه گوشتخوار ونوس

(1)
25,000تومان

گیاه گوشتخوار دروزرا فاقد آنزیم نیترات ردوکتاز می باشد و جهت تأمین ازت مورد نیاز ش به تله گذاری و شکار حشرات و عنکبوتیان مبادرت می ورزد تله در گیاه گوشتخوار دروزرا از نوع چسبنده و به دو فرم لوله ای و بشقابی میبا شد که بیشتر سطح گیاه را می پوشاند تله برگ با ترشح شهدی چسبنده و عطر آگین بعنوان طعمه ، حشره و شکار را جذب خود مینماید حشره در تماس با تله ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)