نهال نخل

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بوته نخل مرداب

(0)
20,000تومان

نخل مرداب گیاهی همیشه سبز با بلندی60 سانتیمترمی باشد. ساقه های سبز رنگ عمودی افراشته اين گیاه به جز در رأس بدون برگ هستند كه در رأس نیز دايره ای از برگچه های سبز علفی به صورت شعاعی مثل قاب يک چتر بیرون می زنند.علاوه بر اين در تابستان گلها نیز به صورت شعاعی در رأس بیرون می زنند ولی اين گلها كوچک و قهوه ای رنگند. شكل و كیفیت متمايز اين گیاه كنتراس..

نمایش سریع

نهال نخل اریکا

(0)
250,000تومان

 نخل نیشکر طلایی ، palma areca " نخل زرد ،  یا نخل پروانه ای نیز شناخته می شود ، گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Arecaceae ، بومی ماداگاسکار و طبیعی در جزایر اندامان است ، رئونیون ، السالوادور ، کوبا ، پورتوریکو ، جزایر قناری ، فلوریدا جنوبی ، هائیتی ، جمهوری دومینیکن ، جامائیکا ، جزایر لیوارد و آنتیل لیوارد میباشداز 6 تا 12 متر (..

نمایش سریع

نهال نخل خرما تایلندی

(0)
200,000تومان

نهال فوق بذری میباشد..

نمایش سریع

نهال نخل خرما مجول

(0)
1,800,000تومان

نها..

نمایش سریع

نهال نخل زامیا

(1)
890,000تومان

Zamia furfuracea یک سیکاد بومی جنوب غربی ایالت Veracruz در شرق مکزیک است. اگرچه درخت نخل (Arecaceae) نیست ، اما عادت رشد آن از نظر سطحی شبیه یک نخل است. بنابراین معمولاً به عنوان سیکاد کف دست یا مقوا شناخته می شود. نامهای دیگر شامل گیاهان مقوایی ، ساگو مقوا ، ساگو جامائیایی و سیکاد مکزیکی (از مکزیکی اسپانیایی Cícada Mexicoana) است. نام دوتایی گیاه ..

نمایش سریع

نهال نخل شامادورا

(0)
250,000تومان

 گونه ای از نخل کوچک است که بومی جنگلهای بارانی در جنوب مکزیک و گواتمالا استاین یکی از چندین گونه با برگ است که به عنوان xate برداشت می شود.این گیاه جوایز انجمن باغبانی باغ سلطنتی باغ شایستگی را بدست آورده است. یک گیاه چوبی ، ریزوماتیس با یک تنه سبز باریک ، در مناطق گرمسیری یافت می شود و به 2-3 متر (6 فوت 7 در 9 و 10 فوت 10 در) بلند (به ن..

نمایش سریع

نهال نخل شامادورا متالیکا

(0)
200,000تومان

Chamaedorea metallica گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده Arecaceae است.Chamaedorea metallica در جنوب مکزیک بومی است.Chamaedorea metallica یک گیاه باغی در آب و هوای نیمه گرمسیری  و نیمه گرمسیری، مانند ساحل جنوبی کالیفرنیا جنوبی  است. همچنین یک گیاه خانگی محبوب است...

نمایش سریع

نهال نخل لیکوآلا نایاب

(0)
850,000تومان

Licuala grandis، نخل بادبزن دار، نخل فن دار وانواتو یا نخل پالاس، گونه ای از درختان نخل از خانواده Arecaceae، بومی وانواتو، کشور جزیره ای در اقیانوس آرام است..

نمایش سریع

نهال نخل مسافر

(0)
3,500,000تومان

نخل مسافر (نام علمی: Ravenala madagascariensis) نام یک گونه از راسته زنجبیل‌سانان است. این نخل زیبا یک گیاه گرمسیری و از خانواده پرنده بهشتی می‌باشد. شکل و حالت قرار گرفتن برگها این گیاه را بسیار زیبا و متمایز نموده است. ارتفاع این نخل به ۱۰ تا ۲۰ متر می‌رسد. برگهای این نخل به شکل یک بادبزن به صورت منظم کنار هم قرار گرفته‌اند و قسمت انتهایی هر برگ ..

نمایش سریع

نهال نخل پوست ماری سفید خوشه ای

(1)
2,000,000تومان

نهال نخل پوست ماری سفید خوشه ایبومی جنگل های ویتنامی میباشد و درختان نسبتا کوتاه با میوه های انبوه که بسیار شیرین و خوش طعم میباشد این رقم  میوه ها هم سطح زمین تولید میکند..

نمایش سریع

نهال نخل کریسمس (Christmas palm)

(0)
200,000تومان

نخل کریسمس گیاه  Christmas palm  ( نخل کریسمس) ، گیاهی همیشه سبز و گلدار از خانواده  Arecaceae  ( آریکاسه ) بوده که بومی فیلیپین میباشد. این گیاه به طور خودرو در فیلیپین و مالزی میروید ولی مناسب آب و هوای استوایی است و به وفور در هاوایی و نیمه جنوبی فلوریدا کاشت میشود . ..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)