نهال افرا

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال افرا قرمز

(0)
250,000تومان

..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال افرا قندی نایاب

(0)
160,000تومان

درخت افرا قندی یکی از گونه‌های افرا است که بسیار زیبا و جذاب می‌باشد و در پاییز زیبایی آن دو چندان می‌شود. برگ‌های این درخت پنج گوشه هستند. از این گونه افرا، شکری به نام شکر افرا به دست می‌آورند، زمان گرفتن شکر اواخر زمستان و اوایل بهار می‌باشد. افرا قندی دانه‌هایی تولید می‌کند که خوراکی هستند و می‌توان آنها را به صورت بخارپز یا سرخ شده مصرف نمود. ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال درخت ابریشم قرمز

(0)
125,000تومان

نهال درخت ابریشم قرمز - Albizia lebbeckآلبزیا لبک گونه ای از آلبزیا است ، بومی ایندومالایا ، گینه نو و استرالیای شمالی و به طور گسترده در سایر مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کشت و طبیعی رشد میکند. نام های انگلیسی آن شامل لبک ، درخت لببک ، درخت کک ، چوب سرخ ، کوکو و درخت زبان زن است. نام اخیر بازی با صدایی است که بذرها هنگام غر زدن در غلاف ها ایج..

نمایش سریع

نهال گل طاووسی

(0)
80,000تومان

، جارو اسپانیایی ، جارو راش یا جارو بافنده ، گونه ای از گیاهان گلدار از خانواده Fabaceae است. این تنها گونه در تیره Spartium است ، اما با سایر جاروها در تیره Cytisus و Genista ارتباط نزدیک دارد.این گل زیبا در بهار و تابستان گلدار اشت و مناسب برای ویلا ها و حیاط های شماست به انواع خاک ها سازگار است و دارای دو رنگ بنفش و زرد است به اب و هوا..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)