نهال افرا

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال افرا قرمز

(0)
400,000تومان

..

نمایش سریع

نهال افرا قندی نایاب

(2)
400,000تومان

درخت افرا قندی یکی از گونه‌های افرا است که بسیار زیبا و جذاب می‌باشد و در پاییز زیبایی آن دو چندان می‌شود. برگ‌های این درخت پنج گوشه هستند. از این گونه افرا، شکری به نام شکر افرا به دست می‌آورند، زمان گرفتن شکر اواخر زمستان و اوایل بهار می‌باشد. افرا قندی دانه‌هایی تولید می‌کند که خوراکی هستند و می‌توان آنها را به صورت بخارپز یا سرخ شده مصرف نمود. ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال درخت ابریشم قرمز

(0)
350,000تومان

نهال درخت ابریشم قرمز - Albizia lebbeckآلبزیا لبک گونه ای از آلبزیا است ، بومی ایندومالایا ، گینه نو و استرالیای شمالی و به طور گسترده در سایر مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کشت و طبیعی رشد میکند. نام های انگلیسی آن شامل لبک ، درخت لببک ، درخت کک ، چوب سرخ ، کوکو و درخت زبان زن است. نام اخیر بازی با صدایی است که بذرها هنگام غر زدن در غلاف ها ایج..

نمایش سریع

نهال درخت ابریشم نارنجی

(0)
300,000تومان

نهال درخت ابریشم  نارنجیAlbizia lebbeckآلبزیا لبک گونه ای از آلبزیا است ، بومی ایندومالایا ، گینه نو و استرالیای شمالی و به طور گسترده در سایر مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کشت و طبیعی رشد میکند. نام های انگلیسی آن شامل لبک ، درخت لببک ، درخت کک ، چوب سرخ ، کوکو و درخت زبان زن است. نام اخیر بازی با صدایی است که بذرها هنگام غر زدن در غلاف ها ایج..

نمایش سریع

نهال گل طاووسی

(0)
250,000تومان

، جارو اسپانیایی ، جارو راش یا جارو بافنده ، گونه ای از گیاهان گلدار از خانواده Fabaceae است. این تنها گونه در تیره Spartium است ، اما با سایر جاروها در تیره Cytisus و Genista ارتباط نزدیک دارد.این گل زیبا در بهار و تابستان گلدار اشت و مناسب برای ویلا ها و حیاط های شماست به انواع خاک ها سازگار است و دارای دو رنگ بنفش و زرد است به اب و هوا..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)