نهال درختان زینتی

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال افرا قرمز

(0)
250,000تومان

..

نمایش سریع

نهال افرا قندی نایاب

(0)
160,000تومان

درخت افرا قندی یکی از گونه‌های افرا است که بسیار زیبا و جذاب می‌باشد و در پاییز زیبایی آن دو چندان می‌شود. برگ‌های این درخت پنج گوشه هستند. از این گونه افرا، شکری به نام شکر افرا به دست می‌آورند، زمان گرفتن شکر اواخر زمستان و اوایل بهار می‌باشد. افرا قندی دانه‌هایی تولید می‌کند که خوراکی هستند و می‌توان آنها را به صورت بخارپز یا سرخ شده مصرف نمود. ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال انجیلی (Ironwood)

(0)
52,000تومان

نهال انجیلی  -  IRON WOODOlneya tesota یک درخت گل چند ساله از خانواده Fabaceae ، حبوبات است که معمولاً به عنوان چوب آهن یا چوب آهنی بیابانی شناخته می شود. این تنها گونه در جنس یکنواخت Olneya است..

نمایش سریع

نهال بامبو امریکایی

(0)
50,000تومان

  خصوصیات گیاهشناسی:   "بامبو" که در زبان فارسی، "نی" نیز گفته می شود، گیاهی چندساله از تیره گندمیان است. بامبو درخت نیست بلکه علفی غول پیکر است. ساقه های نی در ردیف های متراکم رشد می کند و می تواند تا ارتفاع ۴۰ متر برسد. ساقه ها دارای میانگره هایی به طول 20 تا 45 سانتیمتر می باشند. برگ ها نیز خزاندار بوده و دارای کرک های انبو..

نمایش سریع

نهال بامبو بودا ویتنامی

(0)
200,000تومان

نهال بامبو بودا ویتنامی نوعی خاص از بامبو میباشد که ظاهر بسیار زیبایی دارد . این رقم از بامبو توانایی کاشت در گلدان داخل منزل یا به صورت زینتی در باغ و باغچه را داردبامبو بودا توانایی بالایی در برابر سرما و گرما دارد و بسیار مقاوم است . برای محوطه سازی در چین و ژاپن " کره جنوبی و امریکا بسیار مورد استقبال قرار میگیرید . توانایی تحمل سرما تا -1..

نمایش سریع

نهال بامبو زرد چین

(0)
55,000تومان

  خصوصیات گیاهشناسی:   "بامبو" که در زبان فارسی، "نی" نیز گفته می شود، گیاهی چندساله از تیره گندمیان است. بامبو درخت نیست بلکه علفی غول پیکر است. ساقه های نی در ردیف های متراکم رشد می کند و می تواند تا ارتفاع ۴۰ متر برسد. ساقه ها دارا..

نمایش سریع

نهال بامبو غول آسا

(0)
2,000,000تومان

..

نمایش سریع

نهال جاکاراندا بنفش نایاب

(0)
200,000تومان

این گیاه به طور گسترده در آسیا به ویژه در نپال کاشته شده است. یک گیاه کیهانی ، جیماراندا میموسیفولیا در جنوب کالیفرنیا ، فلوریدا ، آرژانتین ، آفریقای جنوبی ، زیمبابوه ، استرالیا ، نیوزیلند ، ایتالیا  [مرجع دایره ای] ، پرتغال ، اسپانیا و زامبیا کاملاً متداول است و بیشتر به آن معرفی شده است. مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری به حدی که وارد فرهنگ عامه..

نمایش سریع

نهال دارچین (Cinnamon)

(0)
500,000تومان

نهال دارچین مناسب شمال و جنوب ایراندارچین ادویه ای است که از پوست داخلی چندین گونه درخت از جنس Cinnamomum حاصل می شود. دارچین به طور عمده به عنوان یک چاشنی معطر و افزودنی طعم دهنده در طیف های متنوعی از غذاها ، غذاهای شیرین و خوش طعم ، غلات صبحانه ، غذای میان وعده ، چای و غذاهای سنتی استفاده می شود.این درخت مناسب شمال و جنوب ایران میباشددرخت دارچین ..

نمایش سریع

نهال درخت ارغوان شرقی (Eastern redbud)

(0)
45,000تومان

درخت ارغوان شرقی Eastern redbud درختچه ای است برگریز از خانواده Fabaceae  که بومی شمال شرقی آمریکا میباشد و از کانادا تا شمال فلوریدا دیده میشود. این درختچه به خاطر گلهای زیبایی که دارد به عنوان گیاه زینتی فضای باز محسوب میشود و برای مرز بندی کردن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ا..

-18%
نمایش سریع

نهال درخت پالونیا (Empress tree)

(0)
45,000تومان 55,000تومان

این درخت 10 تا 25 متر (33-82 فوت) بلند ، با برگ های بزرگ قلب مانند 15-20 سانتی متر (6 تا 16 اینچ) در طول ، رشد می کند. تحمل سرما را تا -40 درجه و گرما تا 35 درجه را دارد گلهای بسیار معطر قبل از برگها در اوایل بهار ، بر روی خوشه های 10 تا 30 سانتی متر طول ، با یک تاج بنفش  4 تا 6 سانتی متر تولید می شوند. این میوه یک کپسول تخم مرغ خشک به طو..

نمایش سریع

نهال درخت پینکیانا سلطنتی یا فونیکس

(0)
200,000تومان

درخت پینکیانا سلطنتی یا جاکارانتا یا درخت مشعل جنگل گل‎های قرمز و برخی بنفش بسیار زیبایی تولید می‌نماید و به ارتفاع 5 تا 15 متر رشد می‌کند. زمانی که درخت به طور کامل شکوفه می‌دهد منظره ای دیدنی و بسیار جذابی ایجاد می‌شود. درخت از خوشه گل های آبی-بنفش پوشیده می‌شود و سایبان بسیار زیبایی ایجاد می‌کند. بعد از گل‎دهی، ترکیب رنگی بسیار زیبایی در برگ ها ..

-10%
نمایش سریع

نهال درخت کاسیا عقرب

(4)
180,000تومان 200,000تومان

درخت زیبای کاسیا جوانیکا طلایی در زمان گل دادن مانند طلا می درخشد. معمولا این درخت را به صورت ردیف در دو طرف خیابان ها می کارند تا وقتی به شکوفه می نشیند، تونلی از گل را پدید آورد. نام علمی: Cassia javanica   درخت جاکاراندا (یاکاراندا) که نام علمی آن «میموسی‌فولیا»است، گل‌های خوشه‌ای و نیلی رنگ می‌دهد و گاه تا ۱۸ متر قد می‌کشد. ن..

نمایش سریع

نهال رز جولیو ایگلسیاس

(0)
100,000تومان

درخت گل سرخ جولیو ایگلسیاس یک گل  عاشقانه و چشم انداز است. شکوفه های قرمز و صورتی چشمگیر و شگفت انگیزکه در طول بهار و تابستان تا اواخر پاییز خودنمایی میکنند . گل های این درختچه زیبا تا 5 اینچ رشد میکنند و معمولا در ابتدا دارای گل های کوچکی هستن وای با افزایش سن و کود دهی مناسب و نگهداری اصولی گلها درشت تر هم خواهند شد.شکوفه های گوناگ..

نمایش 1 تا 15 از 28 (2 صفحه)