نهال درختان زینتی

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

بوته گل رونده پیچ اناری (Trumpet vine)

(6)
150,000تومان

 بوته گل رونده پیچ اناری (Trumpet vine) گونه ای از گیاهان گلدار خانواده Bignoniaceae است که بومی شرق ایالات متحده است و در مناطقی از غرب ایالات متحده و همچنین در انتاریو ، بخش هایی از اروپا و مناطق پراکنده در آمریکای لاتین طبیعی شده است...

نمایش سریع

بوته گل مینا دائمی سردسیر (Alpine Aster)

(0)
100,000تومان

مینای دائم Aster alpinus (آستر آلپ ) یک گیاه زینتی بومی کوه های اروپا (از جمله کوه های آلپ) است و دارای زیرگونه ای بومی کانادا و ایالات متحده است. این گل چند ساله داشتن گل های بنفش ، صورتی یا آبی است که به جنس Aster تعلق دارد...

نمایش سریع

نهال اسنو بری (snowberry)

(0)
120,000تومان

اسنو بری بومی کانادا میباشد و بدلیل داشتین میوه های بسیار زیبا یک گیاه زینتی به شمار می رود . میوه های این درختچه زیبا بسیار جذاب برای پرندگان زمستانی مهاجر میباشد برای آنکه بخواید پرندگان جذاب را در باغ خود داشته باشید می توانید از این نهال زیبا استفاده کنیددر امریکا از یک گیاه دارویی است و در روسیه  تسکین دهنده و لوسیون میباشد..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال افرا قرمز

(0)
250,000تومان

..

نمایش سریع

نهال افرا قندی نایاب

(2)
400,000تومان

درخت افرا قندی یکی از گونه‌های افرا است که بسیار زیبا و جذاب می‌باشد و در پاییز زیبایی آن دو چندان می‌شود. برگ‌های این درخت پنج گوشه هستند. از این گونه افرا، شکری به نام شکر افرا به دست می‌آورند، زمان گرفتن شکر اواخر زمستان و اوایل بهار می‌باشد. افرا قندی دانه‌هایی تولید می‌کند که خوراکی هستند و می‌توان آنها را به صورت بخارپز یا سرخ شده مصرف نمود. ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال انجیلی (Ironwood)

(1)
160,000تومان

نهال انجیلی  -  IRON WOODOlneya tesota یک درخت گل چند ساله از خانواده Fabaceae ، حبوبات است که معمولاً به عنوان چوب آهن یا چوب آهنی بیابانی شناخته می شود. این تنها گونه در جنس یکنواخت Olneya است..

نمایش سریع

نهال باباآدم ساقه قرمز

(0)
200,000تومان

Alocasia (گوش فیل) گیاهان چند ساله ریزوماتوز یا غده ای همیشه سبز مقاوم ، دارای برگهایی درام ، بزرگ و به شکل پیکان است. به صورت  ایستاده (برخلاف گیاهان کلوکازیا) ، آنها بسیار زیبا هستند ، به نظر می رسد یک گیاه می تواند تمام زیبایی را برای شما به ارمغان بیارداین گیاه دارای ساقه های قرمز رنگ‌میباشد و مقاومت خوبی به سرما تا -۳ درجه دارد..

نمایش سریع

نهال باران طلایی

(0)
1,500,000تومان

..

نمایش سریع

نهال بامبو امریکایی

(1)
140,000تومان

  خصوصیات گیاهشناسی:   "بامبو" که در زبان فارسی، "نی" نیز گفته می شود، گیاهی چندساله از تیره گندمیان است. بامبو درخت نیست بلکه علفی غول پیکر است. ساقه های نی در ردیف های متراکم رشد می کند و می تواند تا ارتفاع ۴۰ متر برسد. ساقه ها دارای میانگره هایی به طول 20 تا 45 سانتیمتر می باشند. برگ ها نیز خزاندار بوده و دارای کرک های انبو..

نمایش سریع

نهال بامبو بودا ویتنامی

(0)
200,000تومان

نهال بامبو بودا ویتنامی نوعی خاص از بامبو میباشد که ظاهر بسیار زیبایی دارد . این رقم از بامبو توانایی کاشت در گلدان داخل منزل یا به صورت زینتی در باغ و باغچه را داردبامبو بودا توانایی بالایی در برابر سرما و گرما دارد و بسیار مقاوم است . برای محوطه سازی در چین و ژاپن " کره جنوبی و امریکا بسیار مورد استقبال قرار میگیرید . توانایی تحمل سرما تا -1..

نمایش سریع

نهال بامبو زرد چین

(3)
150,000تومان

  خصوصیات گیاهشناسی:   "بامبو" که در زبان فارسی، "نی" نیز گفته می شود، گیاهی چندساله از تیره گندمیان است. بامبو درخت نیست بلکه علفی غول پیکر است. ساقه های نی در ردیف های متراکم رشد می کند و می تواند تا ارتفاع ۴۰ متر برسد. ساقه ها دارا..

نمایش سریع

نهال بامبو غول آسا

(1)
2,000,000تومان

..

نمایش 1 تا 15 از 72 (5 صفحه)