گل های پیاز دار

حالت نمایش:
نمایش سریع

آماریلیس پروانه ای هلندی

(0)
550,000تومان

آماریلیس پروانه ای هلندی جز معروف ترین گونه از گل های آماریلیس میباشد و مناسب برای مناطق معتدل و گرمسیری میباشد و در مناطق سردسیر در زمستان میتواند به عنوان گل آپارتمانی استفاده شود . این گل به آب زیاد حساس میباشد پس وقتی در باغ کاشته میشود جایی کاشته شود که آبگیر نباشد . این رقم از گل درای عمر گل طولانی تر و ماندگاری بهتری است ...

نمایش سریع

بوته گل موگه Lily of the valley

(0)
80,000تومان

بوته گل موگه Lily of the valleyیک گیاه گلدار چوبی است که دارای گلهای سفید بوی معطر ، آویز و زنگوله ای است.بهار. در سراسر نیمکره شمالی معتدل و معتدل در آسیا و اروپا به گل مینشیند و یک مکان دلنشین بوجود میاورد .نامهای دیگر شامل زنگ های مه ، اشک بانوی ما ، و اشک مری است. نام فرانسوی آن ، muguet میباشد .این گیاه چند ساله علفی است که اغلب با پخش ساقه ها..

نمایش سریع

نهال زنجبیل ویتنامی

(0)
100,000تومان

زنجبیل یا زنجفیل (نیز در برخی متون قدیمی شنگویر) یک گیاه خوراکی، ادویه یا گیاه دارویی است که از شاخه کورکومین است و از ریشه گیاهان Zingiber officinale می‌باشد.جنس زنجبیل سرده‌ای از تیره زنجبیلیان علفی ایستاده چندساله با حدود ۷۰ گونه بومی آسیای جنوب شرقی است با ساقه باریک و نی‌مانند و برگ‌های سرنیزه‌ای سبز براق که از زمین‌ساقه‌ای غده‌ای می‌رویند؛ گل..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)