سبزیجات و صیفیجات گلدانی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بوته بادرنجبویه (Lemon balm)

(0)
65,000تومان

بادرنجبویه بادرنجبویه گیاهی است علفی و چند ساله از خانواده Lamiaceae . ارتفاع این گیاه به 70 تا 150 سانتی متر می رسد. رشد بادرنجبویه زیاد بوده و باید جای کافی برای رشد داشته باشد تا مزاحم سایر گیاهان نشود. ریشه ای کوچک و استوانه ای شکل ، سخت و منشعب دارد. ..

نمایش سریع

بوته خیار آفریقایی

(0)
25,000تومان

سطل ۸..

نمایش سریع

بوته رازیانه Orazio Fennel

(0)
60,000تومان

 رازیانه Orazio Fennel برای تولید محصولات زراعی پر محصول و طعم دار ، به آبیاری کافی نیاز است. هر زمان ممکن باشد ، رازیانه کاشته می شود تا در روزهای کوتاه با دمای خنک تر رشد کند ، زیرا گرمای زیاد و روزهای طولانی باعث تقویت بوته می شود. ..

نمایش سریع

بوته رزماری

(0)
35,000تومان

بوته رزماری یک درختچه همیشه سبز معطر است و برگ هایی شبیه به سوزن های هملک دارد. بومی مدیترانه و آسیا است ، اما از نظر منطقی در آب و هوای سرد بسیار سر سخت است.در بعضی از نقاط جهان ، گونه ای بالقوه تهاجمی محسوب می شود...

نمایش سریع

بوته سیب زمینی بنفش ژاپنی

(1)
155,000تومان

سیب زمینی بنفش شیرین ژاپنی این واریته دارای گوشت بنفشی نیز میباشد و بسیار شیرین و خوش طعم میباشد این واریته ضد سرتان دارای آنتی اکسیدان فراوان و یکی از رازهای عمر طولانی و جوانی در مردم ژاپن استدوره کاشت آن 6 ماه است در ژاپن به صورت دیمی کاشته می شود..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین ایپومیا باتاتاس هوستون

(0)
150,000تومان

سیب زمینی شیرین یک گیاه دوقلو است که متعلق به خانواده جگر شیرین یا شکوه صبحگاهی ، Convolvulaceae است. ریشه های بزرگ ، نشاسته ای ، خوشبو و شیرین آن ، گیاهی ریشه ای است. برگها و شاخه های جوان بعضی اوقات به عنوان سبزی خورده می شوند..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین بنفش ویتنامی

(0)
150,000تومان

این بوته سیب زمینی بومی ویتنام است دارای پوستی به رنگ ارغوانی تا بنفش دارد و داخل میوه به رنگ نارنجی است طعم این سیب زمینی شیرین است که در بسیاری از کشور ها امروزه کاشت می شود البته که این سیب زمینی گرمسیری میباشد ولی در کشور ایران به راحتی قابل کاشت است این سیب زمینی دوره باردهی 6 ماهه دارد که در بهار ب راحتی قابل کاشت است ..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین سفید برزیل

(0)
155,000تومان

این سیب زمینی در آمازون رشد میکند و امروز در تمامی مناطق امریکا به صورت بومی کاشته میشود . دوره کاشت تا برداشت 3 تا 5 ماه میباشد سیب زمینی ها به رنگ سفید شیرین میباشند . سرشار از آنتی اکسیدان و ضد سرطان هستند..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین قرمز ویتنامی

(0)
150,000تومان

 دارای برگهای متناوب قلبی یا لمسی کاملاً قلبی و گلهای سمپتوی متوسط است. ریشه غده خوراکی طولانی و پر رنگ است و دارای پوستی صاف است که رنگ آن بین زرد ، نارنجی ، قرمز ، قهوه ای ، بنفش و بژ متغیر است. گوشت آن از بژ تا سفید ، قرمز ، صورتی ، بنفش ، زرد ، نارنجی و بنفش متغیر است. ارقام سیب زمینی شیرین با گوشت سفید یا زرد کم رنگ نسبت به نمونه هایی که ..

نمایش سریع

بوته فلفل بنفش تند ژاپنی (دائمی)

(1)
50,000تومان

بوته فلفل بنفش تند ژاپنیاین درختچه زیبا دارای فلفل های گرد بنفش رنگ میباشد و بسیار تند است . در غذا و ب صورت خام مصرف میشود . این درختچه ها تا 1 متر طول و عرض رشد میکند و داخل گلدان هم قابل پرورش استاین فلفل درختچه دائمی میباشد و در صورت نگهداری به دور از سرما در فصل سرد تا 10 سال هم قابل نگهداری است ...

نمایش سریع

بوته فلفل گالاپاگوس دائمی (گرانترین فلفل دنیا)

(0)
150,000تومان

این فلفل گیاه گرمسیری و نیمه گرمسیری میباشد و در یخ زدگی از بین میرود . نهال ها تا 2 متر هم رشد می کنند . این درختچه زیبا به صورت دائمی در مناطق گرمسیری دیده می شود..

نمایش سریع

بوته نعنا آناناسی

(0)
100,000تومان

گیاهان نعناع آناناس (Mentha suaveolens 'Variegata') از جذاب ترین انواع نعناع هستند. تعدادی از موارد استفاده از نعناع آناناس وجود دارد که باعث می شود این گیاه همه کاره کاملاً ارزش رشد داشته باشد. از آن در نوشیدنی ها ، به عنوان یک تزیین جذاب ، در گلدان و هر ظرفی که نعناع می خواهد استفاده کنید. این یک پوشش جذاب و معطر از سطح زمین ایجاد می کند ، و همچن..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

نشا ذرت قرمز

(0)
10,000تومان

..

نمایش 1 تا 15 از 32 (3 صفحه)